Yüz Felcine Ne iyi Gelir Okunacak Dua

Özellikle kış aylarında çok sık karşılaşılan bir rahatsızlık olan yüz felci problemi için önce bitkisel çözümleri arkasından ise yüz felcine okunacak dua hakkında bilgi vermek istiyorum.

– Nezle otu ile zeytin yağını oldukça küçük bir tencerenin içerisine ilave edin ve orta ateşin üzerinde sürekli karıştırarak pişirin. Bir kaç dakika pişirdikten sonra tencereyi ocağın üzerinden alın ve suyu bir tülbent içerisinden geçirip süzün. Süzülen suyu yüz felcinin daha belirgin olduğu yerlere terapi yaparmış gibi masaj yaparak uygulayın. Her gün sabah veya akşam bu kürü yapabilirsiniz.

– Bir su bardağının içerisine yarım çay bardağı sirke ilave edin ve üzerine de lavanta ilave edip 2 gece bekletin. Verilen sürenin ardından elde edilen suyu bir pamuğa batırıp yüzü silin. Bu aşamada özellikle lavantayı felçli yüzün üzerine yerleştirip bir kaç dakika bekletebilirsiniz.

– Bir fincan zeytin yağı ile çam fıstığını tahta bir havanın içerisine alın ve dövün. İyici ezilen karışımı içi boş bir krem kabının içerisine aktarın. Elde ettiğiniz bu doğal krem ile sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere masaj uygulaması yapın.

– Her gün sabahları yüzünüzü yıkadıktan sonra kahvaltıya oturmadan önce ardıç yağı ile yüzünüze masaj yapın ve ardından güne bu şekilde başlayın.

– 10 gram kadar kuru biberiyeyi bir su bardağı sıcak suyun içerisine alın ve demlendirin. Demlenmiş olan biberiye çayını akşam ve ikindi saatlerinde günde iki bardak olacak şekilde için.

– Ilık bir banyo yaptıktan sonra yüzün her tarafına üzerlik yağı ile güzel bir masaj yapın ve belli bir süre yüzünüzü dinlendirin

– Süzme ve kaliteli bir bal ile zencefil tozunu macun kıvamına getirilip 1 hafta günde bir fındık boyutunda, 1 haftanın ardından da her gün ceviz boyutunda tüketin.

Bitkisel çözümler ve önerilerin ardından yüz felcine okunacak dua hakkında kısa bir bilgi verelim.

Bir kişide yüz felci rahatsızlığı olursa, aşağıdaki Âyeti–i Kerimeyi bir kağıda yazıp bir kap suya bırakır. Bu su ile hem yüzünü yıkar hemde bu Âyet-i Kerimi bir muska şeklinde üzerinde taşırsa Allah’ın izni ile yüz felci hastalığından kurtulur.

“Sübhaneke la ilme lena illa ma allemtena inneke entel alimül hakim.Fesebbih bi hamdi rabbike ve nükaddisü,leke bi rahmetike ya erhamerrahimin.”

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

yuz-felcine-okunacak-dua

Bu yazı yüz felcine iyi gelen egzersizler bitkiler ilaçlar yağlar kaplıcalar okunacak dua masaj botoks hangi doktor bölüm bakar ne iyi gelir akupunktur sıcak sakız iyi gelir mi ne yapmalı ne zaman geçer nasıl tedavi edilir önlenir düzelir engellenir anlaşılır doğal kesin bitkisel çözüm çare konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: yüz felci için dua, yüz felci duası, yuz felci icin okunacak dua, yüz felcine okunacak dua

2 Comments on Yüz Felcine Ne iyi Gelir Okunacak Dua

  1. Şubatta yüz felci geçirdim 5 aydır iyileşmedi, tam iyileşemeden sinkinezi gelişmeye başladı dudak kenarımda tik gibi. Çok yoruldum artık gerçekten. akupunktur tedavisi görüyorum hergün yüzüme 2 3 kutu iğne batıp elektrik veriliyor. Çektiğim acı mı iyileşme süreci mi sinkinezi mi neye üzüleyim şaşırdım artık.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.