Vereme iyi Gelen Besinler Bitkiler Meyveler

0
643
Okunma

Verem hastalığı ne yazık ki tarih boyunca bir çok toplumu derinde yaralamış ve etkilemiş bir hastalıktır. O kadar etkili ve güçlüdür ki deyimler ile atasözlerine dahi ilham olmuştur. En basiti verem hastalığına ince hastalık denmesi bile bundan dolayıdır.

Diğer adıyla tüberküloz hastalığı olarak bilinen verem hastalığı için Ahmet Maranki tarafından önerilen doğal tedavi önerilerini sizlere anlatmak istiyorum.

Verem Hastalığına Ne iyi Gelir? Bu yazımızda sizlere vereme iyi gelen bitkileri ve yiyecekler ile verem hastalığı döneminde nasıl kullanılacağını anlatmaya çalışacağım.

– 5 tane yumurtayı iyice kaynatın. Kabuklarını döverek toz haline getirin, daha sonra üzerine bir su bardağı limon suyu ekleyin, yumurtanın kabuklarının erimesini bekleyin, sonra içine bal ilave edin ve yemeğinizi yedikten sonra bir fincan tüketin.

– 1 gram kına, 4 gram zerdeçal ve 20 gram nöbet şekerini 2 su bardağı suda kaynatın, süzüp bal ile tatlandırın ve her gün 3 kez bir fincan tüketin.

– Her gün 10 veya 15 tane badem tüketin.

– Bir su bardağı suyu kaynatın, içine 4 ile 10 gram arası sarı kantaron koyun ve dinlendirin. Günde üç kez yemeklerden önce bir su bardağı tüketin.

– 1 su bardağı kaynatılmış suya 10 gram ada çayı koyun ve on dakika dinlendirin, her gün üç kez tüketin.

– Toz halindeki 400 gram keten tohumunu bal ile karıştırın, macun haline getirip sabahları aç karnına yiyin, bu kürü 30-40 gün devam ettirin.

– 50 gram şekere, 50 gram çam reçinesi yokun ve toz haline getirin. Her gün iki tane fındık büyüklüğünde yutun.

– Beyaz soğanı sıkın, suyunu akşam dışarı koyun ve sabah için. Bir fincan kafi gelecektir.

VEREM HASTALIĞI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAverem-hastaligina-hangi-bolum-bakar

Bu yazı vereme iyi gelen yiyecekler yemekler şifalı bitkiler şeyler çaylar bitki çayları gıdalar besinler ne iyi gelir neden ince hastalık denir ibrahim saraçoğlu ahmet maranki tüberküloz doğal kesin bitkisel çözüm çare son tedavisi için ne yemeli yapılan testler hangi bölüme gidilir doktora gidilmeli kullanılan ilaçlar okunacak dua balgam testi alınması gereken önlemler nasıl korunulur beslenmeli bulaşır oluşur olunur anlaşılır tedavi edilir önlenir verem hastalığına neden alkol sürülür neden ola bakteriler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın