Vajinal Akıntıya Karşı Bitkisel Tedavi Çözüm

0
969
Okunma

Bu yazımızda her 2 kadından birinin başına gelen bir hastalık olan vajinal akıntıya karşı bitkisel yollarla çözüm bulmaya çalışacağız. Fakat ilk önce vajinal akıntı hakkında kısa bir bilgiye sahip olalım.

Vajinal Akıntı çeşitleri iki türlüdür. Birincisi normal akıntı olarak kabul edilen fizyolojik akıntı diğeri ise anormal durum olarak kabul edilen patolojik akıntıdır.

Normal Vajinal Akıntı: Normal vajinal akıntı kadınların kaygan ve kokmayan özellikteki vajinal sıvıya normal vajinal akıntı diğer ismi ile fizyolojik vajinal akıntı denir.

Anormal Vajinal Akıntı: Anormal vajinal akıntı diğer ismi ile patolojik vajinal akıntı tedavi gerektiren rahim ağzını iltihaplanmasına denir. Anormal akıntı servisit de denir.

Şimdi bu kısa bilginin hemen arkasından Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen vajinal akıntı kürüne geçelim.

Vajinal Akıntı Kürü: Profesör Doktor Ahmet Maranki kadınlarda akıntı oluşumunu engellemek için bitkisel formüller ve önerilerde bulunuyor. Kadınlardaki vajinal akıntıya karşı bitkisel mucizelerle tedbirler alabilirsiniz. Bir çok kadının sorunu olan akıntının çaresi soğanda gizli.

– Malzeme listemizin ilk sırasında 1 adet soğan,
– Diğeri ise 2 bardak kloru olmayan su

Bunlar haricinde herhangi bir malzemeye daha ihtiyacımız yoktur. Kullanılan malzemeleri öğrendikten sonra akıntı kürü yapılışı şu şekildedir:

Başlangıç olarak soğanı 4 eşit parçaya bölelim. Böldüğümüz bu soğanları klorsuz suyun içine koyalım. Dikkat etmeniz gereken nokta yani Ahmet Maranki akıntı kürünün püf noktası suyu kaynatmadan önce soğanları koymaktır. Soğuk suya konulan soğanlarla birlikte su kaynatılır.

Yapacağımız bu kür oldukça basittir. Tüketilme şekli ise sabahları ve akşamları sadece birer bardak içmemiz olacaktır. Ahmet Maranki akıntı için soğan kürünün adet dönemleri boyunca uygulanmasında herhangi bir problem doğurmaz. Akıntı için bitkisel tedaviden tam anlamıyla netice almanız için akıntı kürünü adet kanaması bittiği tarihten 1 hafta sonraki günden itibaren bu bitkisel tedavi yöntemini uygulamanızda yarar vardır.

VAJİNAL AKINTI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

vajinal-akintiya-iyi-gelen-bitkiler
Vajinal Akıntıya Ne iyi Gelir

Bu yazı vajinal akıntıya iyi gelen bitki çayları bitkiler fitil çözüm bitkisel tedavi karşı ilaç sarımsak hangi doktor bölüm bakar doğal kesin çözüm çare son nasıl olmalı gider olur kesilir engellenir tedavi edilir ne iyi gelir vajinal akıntıyı  kesen ilaç ne keser gidermek önlemek azaltmak için nasıl geçer giderilir temizlenir ve kaşıntı kokulu renkleri problemleri koku önleyebilirim konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın