Temreye Okunacak Dua Arapça Ne Duası Okunur

0
1609
Okunma

Kuşkusuz ki her derdin mutlaka bir devası vardır ve derdi veren ALLAH devayı da verendir.

Din alimleri tarafından önerilen; temreye ve siğillere iyi gelen duaların tamamını bu yazımızda toplayıp sizlerle paylaşmak istedim.

Dua 1:“Em ebremü emren fe inna mubrimün.” (Zuhruf suresi 79. ayet)

Anlamı: “Yoksa onlar işi sağlam mı tuttular? Muhakkak gerçekte biz, işi sağlam tutanlarız.”

Uygulanışı: Bu dua temrelerin kenarları kalemle daire şeklinde çevrildikten sonra 3, 5, 7 veya 40 defa okunarak temre olan bölgeye üflenmek suretiyle fayda verecektir.

Başka bir dua ise şu şekilde uygulanıyor.

Dua 2: ”Ve yes’eluneke anil cibali fe kul yensifuha nesfa. Fe yzeruha kaan safsafa. La tera fiha ivecen ve la amta.” (Taha suresi 105-106-107. ayetler)

Anlamı: “Resulüm! Sana dağlar hakkında sorduklarında, De ki! Rabbim onları ufalayarak savuracak. Böylece yerlerini dümdüz, bomboş bırakacak. Orada ne bir iniş, ne de bir yokuş göreceksin.”

Uygulanışı: 3 tane arpa ya da buğday çubuğunu temrelerin üzerine sürerek, verilen ayeti okumalısınız. Daha sonra bu çubukları nemli bir yere gömerek, çürümesini sağlamalısınız. Çürüyen çubuklarla birlikte, Allah’ın izniyle temreleriniz iyileşecek ve düşecektir.

Uygulanıp fayda görülen dualardan birisi ise şu şekilde.

Dua 3: İrice bir tuz tanesine 3 tane İhlas ve 1 tane Fatiha suresi okuyup, temrelerin üzerine sürün. Daha sonra tuz tanesini bahçeye gömün.

Eğer bu dualardan şifa bulamazsanız son bir dua önerimiz daha var.

Dua 4: Üç tane kağıt alınıp her birine (ا د ر ى ) yazılır. Her bir kağıda bir Fatiha üç İhlas okunup siğillere ve temrelere sürülür. Her gün bir kağıt yakılır.

Dualara ek olarak sitemizde temreye ve siğile iyi gelen uygulamaları okumanızı tavsiye ederiz.

Okumak için Tıkla: temreye ne iyi gelir / siğile ne iyi gelir

FARKLI HASTALIKLARDA UYGULAMAK İÇİN ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DUALARI, YORUM YAZARAK UZMANLARIMIZA SORABİLİRSİNİZ. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

temre-duasi

Bu yazı temreye iyi gelen kremler şifalı bitkiler ne iyi gelir hangi krem iyi gelir bitkisel doğal kesin çözüm okunacak dua temreyi ne geçirir temreye okunacak dua ne okunur arapça temre duası temre hastalığına iyi gelen dualar temre için okunacak şifalı ayet sure dua temrenin duası nasıl okunur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: temre duası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın