Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama Yöntemi

0
672
Okunma

Zannetmeyin ki soğan bitkisi sadece sağlık alanında ve hastalıklar için kullanılır. Sağlık açısından sayısız faydaları olan soğan, kilo verme açısından da son derece faydalı bir bitkidir. Bu yazımızda soğan suyu kürünü sizlere tanıtacağım.

Diyet listenizin ve egzersiz programlarınızın yanına faydaları ile bilinen soğanı da ekleyebilirsiniz. Soğan suyu diyeti ya da soğan suyu kürü ve çorbası ile  zayıflamak için bu yazımızı okumanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

Soğan Suyu Çorbası Kürü Nasıl Yapılır?

Kullanılan Malzemeler: 6 tane soğan, İsteğinize göre, yarımşar kilo iki çeşit sebze. Et suyu (yağsız), Limon ve baharat.

Soğan Çorbası Tarifi ve Nasıl Hazırlanır?
Kullanacağınız malzemeleri isteğinize göre, bildiğiniz yemek pişirme tarzında hazırlayın. Çorbayı hazırlarken bitkisel ve hayvansal yağlardan uzak durmaya çalışın.

Soğan Çorbası Diyeti Nasıl Uygulanır

Sabahları: 50 gram beyaz peynir, ve şekersiz çay.

İlk gün: öğle-akşam: İstediğiniz kadar meyve ve soğan suyu çorbası.

2. gün öğle-akşam: Doyacağınız kadar ızgara et + soğan suyu çorbası.

3. gün öğle-akşam: Pirinç lapası, meyve (muz ve üzüm hariç) + soğan suyu çorbası.

Soğan çorbası ile zayıflamak isteyenlerdenseniz, çorbayı yukarıdaki şekilde üç günlük diyetler halinde uygulayın. 3 günün ardından bir gün ara vererek yine 3 gün olacak şekilde devam edin. Bu şekilde 8 haftayı tamamlayın. 8 haftanın sonunda, 10 gün ara vererek yeniden soğan çorbası diyetine devam edebilir ve kilo verebilirsiniz.

Not: Zayıflamak için yapılan soğan kürünün, öğle ve akşam yemeklerinden 15-20 dakika kadar önce ve aç karnına içilmesi gerekir. Soğan kürü artarsa, bunu en fazla 72 saat içinde tüketmeniz uygun olacaktır. Sonrasında içmeyin.

SOĞAN SUYU İLE ZAYIFLAMA KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

sogan-suyu-kuru-neye-yarar
Soğan Suyu Kürü Neye Yarar?

Bu yazı soğan suyu kürü nasıl uygulanır yan etkileri kaç ay kullanılır ne zaman içilmeli yapılır neye yarar ne kadar kullanılır neye iyi gelir ne işe yarar ne zaman başlanmalı nasıl uygulanır yapılır ile zayıflayanlar zayıflatır mı kullanıcı yorumları kullananlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın