Sigarayı Bırakmak için Dua ilaç Ne Yapmalı

1
859
Okunma

Karabaş otu sayesinde sigaraya bitkisel çözüm ve alternatif tedavi sağlamış oluyorsunuz.

Sigara nasıl bırakılır ya da sigarayı bırakmak için şifalı bitkiler nedir sorusunu kendisine sorup duran her arkadaşa yardımcı olacak bir konu.

Sigarayı Bırakmak için Çözüm: Şahsen ben kullandım bana etki etmedi ama bu yöntemi kullanan ve sigarayı bırakan arkadaşlarım oldu. Umarım sizinde işinize yarar.

Kaynamakta olan bir su bardağı suya bir tatlı kaşığı dolusu ufalanmış karabaş bitkisinden ilave edilir ve dört dakika hafif ateşte kaynatılır.

Karışım daha sonra ılımaya bırakılır. Ilık hale geldikten sonra süzülür. Her sigara içme ihtiyacında bir kere gargara yapılır (ağız çalkalanır). Yutulursa da bir mahsuru yoktur. Sigara içme isteği hemen yok olur.

Bu şekilde hazırlanmış olan karabaş çayı, 24 saat boyunca bozulmadan durabilir. Her 24 saatte taze hazırlanması gerekir.

Eğer dışarıda iseniz, ve sigara içme ihtiyacı duyduğunuzda karabaş bitkisinin sapından bir adet kibrit çöpü boyunda parça alınır ve çiğnenir. Çiğnenmeye başlar başlamaz sigara içme isteği ortadan kalkar. Çiğnenmiş saplarının yutulmasında bir sakınca yoktur.

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN UZMANLARDAN YARDIM ALMAK İSTERSENİZ YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

sigarayi-biraktiran-ilac

Bu yazı sigarayı bırakmak için dua en etkili bitki nedenler yöntemler hap ne yapmalıyız elektronik sigara ilaç iğne video bıraktıran film ot aşı ilaç sakız adam sigara bırakmak istiyorum filmi ekşi ingilizce nedenler sigarayı bırakmaya yardımcı karar vermek çalışmak yiyecek ve içecekler şeyler bitkisel çözüm fesleğen karar verdim sigara nasıl bırakılır azaltılır bırakılmalı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

  1. Merhaba sigarayı bırakamıyorum gece lavabolda sabah ac karnına günde 3 pakett iciyorum kül tablasından farkım yok sigarayı bırakmak icin ne yapmam gerekir acaba

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın