Sende Yazar Ol

Bilgi en kıymetli hazinedir. Bilgiyi insanlarla paylaşmak ise yapabileceğiniz en erdemli ve kaliteli davranıştır. iyigeleniyigelir.com’da yazar olarak bilgilerinizi herkesle paylaşmak ister misiniz?

Özellikle doktorlar ve belirli bir konuda ihtisas yapmış sağlık uzmanları, güzellik ve moda uzmanları, hatta site kategorileri arasından herhangi bir konuda uzmanlığı olduğunu iddia eden herkes sitemize yazı gönderebilir. Aslına bakarsanız çoğu kategori için uzman olmanıza bile gerek yok. Meraklı, araştırmacı ve paylaşımcı olun yeter.

Gönderdiğiniz yazılarda kendi reklamınızı yaparak, o konuda size ihtiyacı olan kullanıcıların sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız işlem çok basit.

1- Sitemizin içeriğine ve kategorilerine uyan herhangi bir konuda yazınızı hazırlayabilir ve sizin adınızla yayına girmesini sağlayabilirsiniz.

2- Hazırlanan yazıyı atabey@hotmail.com.tr adresine mail yoluyla göndermelisiniz. Lütfen yazıda noktalama ve imla kurallarına dikkat ediniz.

3- Hazırlanan yazılarda siyasi ve dini içerik ya da nefret söylemi olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca site kullanıcılarını yanıltıcı bilgilerden uzak durmalısınız.

4- Kontrolden geçen yazınız en kısa sürede sitede yayınlanacaktır. Dilerseniz adınız ile beraber kullanıcılarımızın size ulaşabileceği iletişim bilgilerini verebilirsiniz.

Lütfen başka sitelerden kopyala-yapıştır yaparak içerik göndermeyiniz.