Seda Sayan’la Programına Nasıl Ulaşabilirim?

56
4869
Okunma

Ekranların sevilen ve tanınan isimlerinden biri olan Seda Sayan yeni programına başladı ve tam anlamı ile reytingleri alt üst etti. Bu yazımızda Seda Sayan tarafından sunulan yeni program Seda Sayan’la için tanıtım ve iletişim bilgilerini vermek istiyorum.

Seda Sayan’la Programı için kanalın resmi internet sitesinde aynen şu ibare yer alıyor: ”Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. “Seda Sayan’la” hafta içi her gün canlı yayınla saat 15.00’te Show TV’de!”

Programın iletişim bilgilerini vermeden önce şunu belirtelim: Eğer Seda Sayan veya menajerine konser veya farklı bir organizasyon hakkında ulaşmak isterseniz telefon numarası ve mail adresi aynen size yazdığımız gibi.

Telefon: 0212 962 01 02
Cep Telefonu :0532 375 13 25
Mail Adresi :iletisim@kreatiforganizasyon.com

Şimdi gelelim asıl konumuz olan Seda Sayan’la Programına nasıl ulaşacağımıza. Global Medya tarafından hazırlanan programın yapımcısına Global Prodüksiyon web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu bağlantı yoluna ek olarak aşağıdaki seçenekleri de deneyebilirsiniz.

Telefon Numarası: Eğer ki Seda Sayan’la programına telefon yolu ile bağlanmak isterseniz; 0212 702 90 90 nolu telefondan bağlantı kurabilirsiniz.

Whatsapp İhbar Hattı: Program için whatsapp ihbar hattına mesaj göndermeniz de mümkün; 0549 214 10 10 nolu telefona mesaj atmanız mümkün.

Sosyal Medya Hesapları: Programın resmi facebook ve twitter hesabı için ise @sedasayanla sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Mail Adresi: Eğer ki direkt olarak Seda Sayan’la programına ve Seda Hanıma mail atmak isterseniz ise; sedasayanlatv@gmail.com adresine mail atmanız mümkün.

SEDA SAYAN’LA PROGRAMINA MESAJ ATMAK, MAİL GÖNDERMEK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAseda-sayan-telefon-numarasi

Bu yazı seda sayana nasıl ulaşabilirim seda sayan’a nasıl ulaşılır ulaşmak istiyorum seda sayanın telefon numarası cep telefonu mail adresi mesaj yaz mail atmak istiyorum seda sayan’la programına programının programı telefon numarası cep telefonu iletişim adresi adresleri bağlantısı menajeri whatsapp cebi cep no tel nosu son bölüm saat kaçta başlıyor hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

56 YORUMLAR

  1. Seda abla Ablam pankreas kanseri ..34 yaşında Şuan tedavi görüyor.Maddi durumumuzdan dolayı Tedavi alamıyor.Son çarem sensin.Ne olur bana yardım et . Cerrahpaşa eğitim ve araştırma Hastanesi’nde Tedavisi ..Aslı kılıç ..🙏 lütfen yardım et bana

    • selam seda abla benim.adım handan kaya ben mardinliyım beni aylem.ondort yaşında babam yaşında kırk bış yaşındakine verdi paşlk parasına ta yürmi dort yaşına geldım bir göz kalemi nedır sürmedım bış cocık anesi oldım ondort yaşında yürmi dort yaşında bış cocık anesi her günım deyakla gecti her gün yüzım gözım şiş her gün o adam ickili hayatımi mahfetti gecliğimi yaşamadım her gün deyak yürmi dokız yaşında boşandım otız bir yaşında akrabam diye birine aşık oldım ama fakat sekiz sene bu haldeyım sırf yüzım güzel deyıl bana hep hakaret ediyor sekiz senedır bana diyor sen güzel olsan seni alrım sekiz senedir acı cekiyorüm gecliğımi cocığlığimi yaşamadım aşık olmadan cocık yaşta beni sarhoş alyaş bir adama satılar hep beni vurdı vurdı ama şimdi sekiz sene dır istanbulda yım ve sevdiğım cocık tan bış yaş büyıkım hep bana diyor senin yüzın güzel olsa senle evlenırım tek başıma ayakta durmaktayım boşandığım içın aylem beni sildi şimdi doğru durıs bir gelirım yok olsaydi il yüzımi yapardım ama ben aşk nedır bilmedım bunu çok seviyorüm işım tekstil ancak aldığım parayla kirami ödiyorüm onuda kaybetsem ölrım.alah içın bana ulaşın yızımi yapın sagılarılma

    • Sayın cumhurbaşkanımız ben Sezai Özbek saray Tekirdağa dan sana ulaşıyorum çok sıkışık durumDayım bana yardım eder misiniz bunca seneden beri seni seviyoruz oylarimizi sana atıyoruz başımızdan eksik olmayınız

  2. yusuf örüncü 14 yaşında ve kemik kanseri ölmek üzere ailesinin maddi durumu yok şırnaktan ankaraya onkolojiye getirdiler oğullarını doktor yusufun ölmek üzere olduğunu söyledi aile ise yusufun her isteğini yapmak istio mezar yeri de almak istio ancak maddi durumları olmadığı için perişanlar duyun sesimizi

  3. Slmm seda ablalıcıgım sizi senelerdir severek ve beğenerek takip ediyorum en büyük hayranlarınızdan biriyim cok güzel bir programınız var takip ediyorum büyük bir keyifle başarılısınız ve başarılarınızın devamını dilerim tüm kalbimle sizden küçük bir ricam olacak bir izleyici olarak bir gün konuk olarak Suat Suna yıda programcınızda agarlarmisiniz onun en iyi dinleyicilerinden biride benim ama kendisi hiç bir ekranda göremiyoruz böyle isimler unutuluyor önemli sesler bu seslerede yer verin mümkünse. Sizin programınızda Suat suna yıda görmek mümkün olursa biz izleyicileri mutlu edersiniz şimdiden tskler. Almanya’dan kucak dolusu slmlar kocaman öpüldünüz 😘😘 en derin sevgi ve saygılarımla ❤️Ayşe budak

  4. MERHABALAR;

    Öncelikle yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim.36 yaşında ev hanımıyım.son üç yıldır evden yapılacak işler aramaktayım.günlük bununla ilgili sitelere girip tek tek msj yazıyorum, sitelerden müşterileri arıyorum,iş ilanları sitelerine giriyorum ve bunları hergün akşama kadar tekrarlıyorum farkındayım hastalık derecesinde iş arıyorum. Gerçekten işe çok ihtiyacım var ne iş olursa yapacak kadar ihtiyacım var neden çalışmıyorsunuz diyecek olursanız eşim izin vermiyor elim kolum bu konuda bağlı ve hiçbir gelirim yok benim gibi bu şekilde binlerce kadın var size yalvarıyorum evden yapılabilecek iş imkanı sunmanızı istiyorum.Bizler için ve benim gibi olan arkadaşlarım için bize bir kapı açmanızı yol göstermenizi ve yardımcı olmanızı istiyorum.çok çalışkan, azimli ve sabırlı bir insanım ve elimden bu imkanlar alınıyor bu yüzden evde çalışmak istiyorum koca eline bakmak istemiyoruz baksakta birşey değişmiyor hep yok hep yok bizde insanız bizde değerliyiz lütfen yardım edin.Şimdiden çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın