Rahim Poliplerine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

3
2390
Okunma

İlk önce isterseniz polip nedir? Polip çeşitleri nelerdir çok kısa şekilde bunu aktaralım.

Endometriyal polip (rahim polipleri), ve servikal polip (rahim ağzı polipleri) rahim iç tabakasında veya rahim ağzında bulunan ve genellikle bu dokulardan kaynak alan ve selim tabiatlı olduğu kabul edilen “et parçası” oluşumları olarak tarif edilebilir.

Rahim Poliplerine Ne iyi Gelir? Şimdi ise poliplere karşı kullanacağımız bitkisel tedavi yöntemlerini aktaralım.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu rahimdeki poliplere karşı soğan suyu kürünü tavsiye ediyor. Bu basit ama etkili formül ile rahimde oluşan poliplere son vereceksiniz.

Tarifi: Bir orta boy sarı kabuklu soğanı (kırmızı ve mor soğan olmaz) dörde böldükten sonra 2 su bardağı klorsuz kaynar suya koyup 5 dakika kaynatın. Ilıyınca içine tatlandırmak amacıyla başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak suyunu için.

Kullanımı: Soğan suyu kürü adet döneminde de uygulanabilir. Ancak etkili olması için uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonrasıdır. Soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra ikinci adeti görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün ardından kuru incir kürünü uygulanmalıdır. Bu kür erken menopoz, çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği, vajinal akıntı ve polikistik over problemi olan olan kadınlar için de mükemmel bir çözümdür. Yumurtalıklarda oluşan kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

RAHİM POLİPLERİ KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı rahim poliplerine iyi gelen bitkiler yiyecekler şeyler için soğan kürü doğal kesin bitkisel tedavi çözüm nasıl alınır tedavi edilir anlaşılır oluşur teşhis tedavi edilir rahim polipleri ne iyi gelir bitkisel çözümler nedir ne zaman alınmalı neden tekrarlar nedenleri neden olur belirtileri tedavisi alınması rahim polipi tekrarlar mı ağrı yapar mı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: rahimde polip bitkisel tedavi, polip tedavisi bitkisel, polip ne iyi gelir, polipleri yok eden bitkiler

3 YORUMLAR

  1. merhaba,
    yaklaşık 20 gündür adet sancısı ve kanlı akıntı şikayeti üzerine dr’a gittim rahimde politlrr var dedi histeroskopiyle alınır dedi.Acaba soğan kürünün faydası varmıdır?

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın