Rahim Poliplerine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

İlk önce isterseniz polip nedir? Polip çeşitleri nelerdir çok kısa şekilde bunu aktaralım.

Endometriyal polip (rahim polipleri), ve servikal polip (rahim ağzı polipleri) rahim iç tabakasında veya rahim ağzında bulunan ve genellikle bu dokulardan kaynak alan ve selim tabiatlı olduğu kabul edilen “et parçası” oluşumları olarak tarif edilebilir.

Şimdi ise poliplere karşı kullanacağımız bitkisel tedavi yöntemlerini aktaralım.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu rahimdeki poliplere karşı soğan suyu kürünü tavsiye ediyor. Bu basit ama etkili formül ile rahimde oluşan poliplere son vereceksiniz.

Tarifi: Bir orta boy sarı kabuklu soğanı (kırmızı ve mor soğan olmaz) dörde böldükten sonra 2 su bardağı klorsuz kaynar suya koyup 5 dakika kaynatın. Ilıyınca içine tatlandırmak amacıyla başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak suyunu için.

Kullanımı: Soğan suyu kürü adet döneminde de uygulanabilir. Ancak etkili olması için uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonrasıdır. Soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra ikinci adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün ardından kuru incir kürünü uygulanmalıdır. Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği, vajinal akıntı ve polikistik over problemi olan olan kadınlar için de mükemmel bir çözümdür. Yumurtalıklarda oluşan kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Bu yazı rahim poliplerine iyi gelen ne iyi gelir bitkisel çözüm tehlikeli midir kanser midir tekrarlar mı ameliyatı belirtileri alınmalı mı bitkisel tedavi doğal kesin çözüm çare nasıl alınır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: rahimde polip bitkisel tedavi, polip tedavisi bitkisel, polip ne iyi gelir, polipleri yok eden bitkiler, rahimdeki poliplerin tedavisi ibrahim saracoglu, soğan suyu polipi yok eder mi, polipleri bitkisel tedavi, rahimde et beni bitkisel tedavi

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.