Prostata iyi Gelen Otlar Bitkiler Kürler ilaçlar

0
877
Okunma

Bu yazımızda sizlere prostat hastalığı için iyi gelen yiyecekleri, bitkileri ve diğer şeyleri anlatmak istiyorum.

Bakalım prostata ne iyi gelir ve prostat için alternatif ve doğal tedavi yöntemleri olarak neler uygulanır bunları anlatalım. Yazımızı beğenirseniz beğenerek ve paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Prostata iyi gelen Meyveler: Meyvelerde bulunan antioksidanlar, prostat kanserine karşı koruma yaparlar. Vitamin ve mineraller ile bağışıklık sistemimiz kuvvetlenir. Antioksidan bakımından zengin olan meyveler; çilek, kiraz, portakal, greyfurt, papaya, kavun, kivi, erik, üzüm ve karpuzdur.

Prostata iyi gelen Sebzeler: Sebzeler, enfeksiyonlara karşı koruma sağlarlar. Brokoli, yeşil biber  en yüksek besin değeri taşırken en düşük kalorilidir. Kırmızı dolmalık biber, ıspanak, lahana, havuç, domates, kabak, tatlı patates en önemli antioksidan sebzelerdir.

Prostata iyi gelen Tam tahıllar ve Kepek: Tam tahıllar, lif ve protein içerir. Yapılan araştırmalarda tam tahıl kepeği, prostat kanserinde tümör büyümesini azaltır. Prostat kanserinde olumlu etki yaratan tam tahıllar, kan şekerinin düşesini sağlar.

Prostata iyi gelen Yağsız Protein: Kırmızı et, işlenmiş etler, yağlı süt gibi doymuş yağ oranı yüksek protein kaynakları prostat kanserinde zararlıdır. Yağsız süt, sür ürünleri, ton balığı, somon balığı, mercimek, fasulye, yumurta akı, tavuk ve hindi eri, yağsız yoğurt etkili yağsız proteinlerdir. Bunlar prostat kanserine karşı koruma yapar.

Selenyum: Meyve, sebze, deniz ürünleri, yumurta, sarımsak selenyum açısından zengindir. Selenyum prostat kanseri riskini düşürür.

Çinko: Prostat kanserinin başlarında ve korunmak için çinko tüketilmelidir. Kabuklu deniz hayvanları, süt, fındık ve baklagiller çinko açısından zengindir.

Prostata iyi gelen Bitkisel Yağlar: Doymuş yağlar prostat için tehlikelidir. Keten tohumu yağı, ceviz yağı, kanola yağı gibi yağlar bizi prostattan korur.

PROSTAT KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLAprostata-ne-iyi-gelir

Bu yazı prostata iyi gelen yiyecekler bitki şifalı bitkiler otlar bitki çayları meyveler otlar yiyecekler macun çaylar egzersizler bitkisel ilaçlar kaplıcalar ibrahim saraçoğlu için damla doğal ilaçlar kan tahlili soğan kürü brokoli kürü hacamat nereden yapılır nasıl önlenir bakılır tedavi edilir geçer temizlenir prostatı küçülten bitkiler bitiren ne eritir aldırmak önleyici korumak tedavi eden yok eden konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın