Mucize Ped Helal Anion Angel Secret Ped Nedir

4
1143
Okunma

Bu yazımızda belkide sizlere ilk defa bir ürün tanıtımı yapacağım. Tanıtacağım ürün piyasaya Angels Secret Ped adı ile girdi. Kısacası kadınlar için özel ve vazgeçilmez bir ürün olmaya aday.

Anion Angels Secret Ped tanıtımlarında kendisini helal olarak nitelendiriyor ve daha sağlıklı olduğunu vurguluyor. Peki gerçekten bu ürün diğer ped markalarına göre daha sağlıklı mı? Ya da helal denmesinin sebebi ne? İşte bu yazımızda, bu ped markası üzerine merak edilen her soruya cevap vereceğim.

Helal Ped Nedir? İlk önce bu konudan başlayalım. Farz edelim ki Angels Secret Ped gerçekten helal. Peki bunu helal kılan özellik ne? Ya da diğer ped markaları neden haram?

Siz de biliyorsunuz ki piyasada kullandığımız ped markalarının tamamı yahudi markaları. Bunu ister kabul edin ister etmeyin bu bir gerçek. Zaten tek başına, ikame edilecek farklı bir marka ürün var ise, yahudi markasını almak haramdır. Elbette ki bu konuda farklı görüşler ve düşünceler ortaya çıkabilir. Çok sert ve çok farklı bir gözle olaya baktığımız söylenebilir. Lakin size sunacağım ikinci sebep diğer ped markalarını haram sınıfına tam olarak sokarken, angels secret ped neden helal sorusuna tam olarak yanıt verecek.

Normal ped markaları üzerinde yapılan bilimsel bir çalışma, bu pedler içerisinde domuzdan elde edilen maddeler kullanıldığını ortaya koyuyor. Evet belkide bu sayede daha kaliteli bir ürün ortaya çıkabilir. Fakat domuz içerikli maddeler kullanılması zaten bu ürünü otomatik olarak dinimize göre haram hale getirmeye yetiyor. Ayrıca bu etken madde yüzünden kadınlarımızın çok daha farklı sağlık problemleri ile karşı karşıya kalması da, inanmak istemediğimiz lakin bilimsel olarak kanıtlanan bir gerçek.

Çok uzaklara gitmenize gerek yok, annelerimiz zamanında karşılaşılan kadınsal hastalık oranı ile şu dönemde karşılaşılan kadınsal hastalık oranlarını mukayese edin yeter. Buna ek olarak 30 sene önce ülkemizde görülen kısırlık oranı ve bebek sahibi olmak için tedavi gören çift oranı ile bu dönemi kıyaslayın. İşte aradaki kocaman fark bu; sağlıksız ve haram nitelikte olan ped markalarının kadınlarımız üzerinde yarattığı tahribat.

Angels Secret Ped Neden Helal ve Sağlıklı? Diğer ped markalarının neden haram olduğunu sanırım anladınız. Şimdi bu ürün neden helal buna gelelim.

Angels Secret Ped içerisinde domuzdan elde edilmiş bir madde yoktur. Buna ek olarak kendisine isim veren anion veya anyon maddesini içerir. Anyonlar aynen vitaminler gibi göremediğimiz lakin faydalı olduğunu bildiğimiz maddelerdir. Anion veya anyonlar sayesinde diğer ped markalarının sizde bıraktığı sağlık sorunlarından kolayca kurtulacaksınız.

Angels Secret Ped’in Sağlık Açısından Faydaları: Angels Secret Ped’in size faydalarını hem sağlık hem de kullanım açısından anlatacağım. Dilerseniz önce sağlık açısından başlayalım. Eğer bu pedi kullanırsanız bakın hangi sağlık sorunlarına çözüm bulacaksınız. Unutmayın ki bu sağlığı size getiren anion maddesidir. Anyonların en çok bulunduğu yerler, teknik anlamda kanıtlanmış olarak, çam ormanları, dağlar, şelaleler gibi insanların bulunmayı sevdiği yerlerdir dersek sanırım biraz daha açıklayıcı olacaktır.

Solunum Sistemi: Akciğer fonksiyonlarını geliştirir. Anyon alımından 30 dakika sonra akciğer %20 daha fazla oksijen alıp %14,5 daha fazla karbondioksit verebilir hale gelir. Kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlar.

Dolaşım Sistemi: Kan basıncını önemli miktarda azaltır, kalp kaslarının fonksiyonlarını ve beslenmesini artırır. Kılcal damarları genişleterek vücut ısısının dengelenmesini sağlar.

Sinir Sistemi: Ağrı ve gerginliği azaltır, uyuma kalitesini artırır. Bütün vücuda enerji pompalandığını hissedersiniz.

Metabolizma: Vücuttaki farklı enzimleri aktif eder. Kandaki şeker oranını ve kolesterolü düzenler, kandaki kalsiyum oranını artırır, kemik gelişimini artırır, vitamin yetmezliğini engeller, böylece iskorbüt hastalığından korur.

Kan: Kırmızı ve beyaz kan hücrelerinin sayısını artırır. Aynı zamanda hemoglobin, reticulocyte, globin ve plateletleri artırır.

Bağışıklık Sistemi: Refleksleri ve endothelial sistemi geliştirerek hastalıklara karşı bağışıklık değerlerini yükseltir.

Angels Secret Ped’in Diğer Faydaları ve Özellikleri: Kaşınma ve yanma, İltihaplanma, Deri İltihabı, Vajinal mantar enfeksiyonu, Fallop Tüpü Enfeksiyonları, Rahim enfeksiyonu, Beyaz Akıntı, Adet dönemi ağrıları gibi sıkıntılarınız angels secret ped ile zamana yayılarak tamamen yok olacak. İçerdiği 7 katman sayesinde eski pedlerin neden olduğu fakat sizin ne sebeple olduğunu bilemediğiniz bütün kadınsal hastalıklar bu ped teknolojisi sayesinde son bulacak.

Kadınsal hastalıkların yanı sıra kokuyu yok etmesi, bakteri oluşumunu engellemesi ve sadece bir tane angels secret pedi 24 saat süreyle kullanmanız mümkün. Artık 2-3 saatte bir ped değiştirmeye gerek kalmadı.

Bu ürünü ne yazık ki marketlerde bulmanız imkansız. En azından şu an için raf satışı yok. Sağlık Bakanlığı tarafından onay verilen bu ürün Network Marketing Sistemi ile satışa sunuluyor. Dilerseniz sizde firmanın resmi web sitesinden başvurarak satış temsilcisi olabilir ve kendinize ek gelir yaratabilirsiniz.

Ürünü keşfeden ve memnun kalan kişiler çoktan bu sisteme dahil olarak internet üzerinden satışına başlamış durumda. Zira bende bu şekilde bu ürünle tanıştım. Satış temsilcisi olmayı düşünmüyorum ama kullandıktan sonra bu ürünün mutlaka tavsiye edilecek bir ped olduğunu düşündüğüm için bu yazıyı yazma gereksinimi duydum. 1 kez deneyin yeter. Zaten daha sonra mutlaka devam edeceksiniz.

PED MARKALARI VE PED ÜRÜNLERİN ZARARLARI HAKKINDA UZMANLARIMIZA SORU SORMAK İÇİN YORUM YAZMANIZ YETERLİ. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

helal-ped

Bu yazı helal ped sertifikası nedir kullananlar kullanıcı yorumları angels secret ped fiyatları üye ol satış fiyat al anion ped çeşitleri nerede satılır nereden alabilirim faydaları özellikleri faydası konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın