MS Hastalığına iyi Gelen Bitkiler Besinler Çözüm

0
1027
Okunma

Bu yazımızda sizlere çok kişinin adından bile bir haber olduğu cinsten bir hastalık olan MS Hastalığı hakkında çözüm yolları anlatmaya çalışacağız.

Şimdi ilk olarak ms hastalığı için kullanılan bitkisel kürü, daha sonra ise ms hastalığına iyi gelen diğer şeyleri anlatmak istiyorum.

MS Hastalığına Bitkisel Çözüm: Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu özel bir televizyon kanalında katıldığı programda MS hastaları ve MS hastalığına karşı önleyici olan şifalı bitki kürünü önerdi.

Malzemeler: MS hastaları ve MS’e karşı önleyici olan özel bitki Anadolu buğdayıdır.

Hazırlanışı: Yarım Litre suya bir avuç Buğday atılır ve 8-9 Dakika haşlanır. Daha sonra ılımaya bırakıp yarısını sabah kahvaltısından sonra diğer yarısını da öğlen yemeğinden önce aç karnına içeceksiniz.

Uygulama: Kürü en az 20 en fazla 30 gün uygulayın.1-1,5 ay ara verip sonra yine tekrarlayın.

Not: Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

MS Hastalığına Ne iyi Gelir? Bu özel tarife ek olarak sizlere farklı yöntemlerde aktarmak istiyorum. Bu doğal çözüm yöntemleri ile ms hastalığına karşı çözüm sağlamanız çok kolay.

Isırgan otunun içerdiği bazı bileşikler, tıpkı arı sokması gibi bir etkiye sebep olurlar. Örneğin Isırgan otunu eldivensiz tutmanız durumunda vücudunuza son derece yararlı, işe yarar bileşikler depo edilmiş olur.

– MS hastası bir İngiliz biyokimyacı, bol miktarda magnezyum ihtiva eden semiz otunun kendisine çok faydalı olduğunu belirtiyor. Günde 375 miligram kullandığını ifade eden biyokimyacı bu şekilde MS ataklarının azaldığını söylüyor. Bir tabak dolusu buharda pişmiş semizotu, 375 miligram magnezyumun alınmasında yardımcı olacaktır.

– Soya fasulyesini kaynatıp suyunu için. Fasulyeleri de kavurup yiyin.

– Hekim kontrolünde sülük tedavisi de MS hastalığı tedavisi için çok fayda sağlayacaktır.

– Yakıcı yağlar olarak adlandırılan, kekik yağı, hardal yağı, zencefil yağı, havlıcan yağı, biberiye yağı, gibi yakıcı yağları karıştırarak, belden, omuriliğin yukarısına doğru, omuz ve dirseklere nokta masajı yapın.

MS HASTALIĞI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

ms-hastaligina-hangi-doktor-bakar
MS Hastalığına Ne iyi Gelir

Bu yazı ms hastalığına iyi gelen bitki şeyler taşlar bitkiler meyveler buğday benzeyen hastalıklar hangi bitki iyi gelir neler sebep olur keçi sütü yüzde kaç rapor verilir çare doğal kesin bitkisel çözüm evde tedavisi son için kapari yeni ilaç hangi doktora gidilir okunacak dua tablet yeni çıkan hap hangi tahliller yapılır kullanılan ilaçlar nasıl bir hastalıktır olur başlar oluşur ilerler anlaşılır geçer bulaşır seyreder ms hastalığını tetikleyen faktörler yendi yenenler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın