Kıl Kurduna Kesin Bitkisel Çözüm ilaç

1
880
Okunma

Kıl kurdu konusunda doğal çözümleri aktararak başlayalım konumuza. Özellikle kıl kurdu sorunu ile uğraşan annelerimiz için güzel tavsiyelerimiz var.

Kıl kurdu bulunan çocukların sabah uyandığında makat kısmı sabunlu Su ile yıkanmalı. İç çamaşırları değiştirilmeli, yeni külot giydirilerek, kirliler Sıcak Suda yıkanıp, kaynatılarak kızgın ütü ile ütülenebilir. Bir haftalık tedavi sırasında bu uygulama yeniden bulaşma riskini azaltacaktır.

Şimdi ise kıl kurduna karşı bitkileri ve yiyecekleri kullanarak nasıl doğal çözümler uygulayabiliriz bunu görelim.

Kıl Kurdu için Bitkisel Tedavi
– Havuç,
– Soğan,
– Kuşkonmaz,
– Patlıcan unu,
– Sarımsak,
– Zeytinyağı,
– Sirke,
– Süt.

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli
– Rendelenmiş havuç, dövülmüş soğanla birlikte suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya sirke ilave edilerek karıştırılır. Hazırlanan bu karışımla makat, rahatsızlık süresince Günde iki sefer yıkanır.

– Kuşkonmaz, zeytinyağı ile birlikte dövülerek ezilir. Elde edilen karışıma kurutulmuş patlıcan Unu ilave edilerek merhem kıvamına gelinceye kadar süt ile yoğrulur. Hazırlanan merhemden rahatsızlık süresince günaşırı makata sürülür.

– Sarımsaklar dövülüp ezildikten sonra süt ile pişirilir. Süzülerek elde edilen sıvıdan yemekten sonra ve yatmadan önce bir fincan ısıtılarak içilir.

– Rahatsızlık süresince makat, her Gün üç saat ara ile sirkeli su ile yıkanarak lavman yapılır.

Tüm bu uygulamaları evinizde rahatça yapabilirsiniz. Size anlattığımız tavsiyelerin tamamı daha önce denenmiş ve başarıya ulaşmıştır.

Kıl Kurduna Ne iyi Gelir? Kıl kurdunu düşürmek için aşağıdaki önlemleri uygulamanız gerekmektedir.

Enfekte kişinin temas ettiği her şeyi temizleyin; iç çamaşırları, solunum kıyafetlerinden ve yatak örtüleri ayrı solucan yumurtaları içerebilir. Bu nedenle, dikkatlice yıkanmalıdır.

Ellerinizi her zaman temiz tutun. Tırnakları düzeltin. Tuvalete gittikten sonra ellerinizi yıkayın.

Yemek hazırlamadan / tüketmeden önce ellerinizi yıkayın.

Herhangi bir antibakteriyel sabun genellikle solucanı yok etmeyi garanti altına alacaktır. Okullar, spor salonları, toplu taşıma, sinema salonları ve büyük bir kurum gibi halka açık yerleri ziyaret ettikten sonra ellerinizi yıkamayı unutmayın.

Çocukların başparmak emmeden ve tırnak ısırmadan vazgeçirmek gerekir.

Tüm diğer durumlarda ellerinizi enfekte bölgeden uzak tutun.

Düzenli ve birincil olarak doktorunuz tarafından yönlendirilenleri uygulayın.

KIL KURDU KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

kil-kurduna-ne-iyi-gelir

Bu yazı kıl kurduna iyi gelen şeyler ilaçlar besinler sirke iyi gelir mi kekik hangi doktor bakar bölüme gidilir doğal kesin bitkisel çözüm çare son tedavisi ne iyi gelir kekik suyu en etkili ilaç kabak çekirdeği yağı kıl kurdunu ne öldürür nasıl dökülür geçer giderilir ne döker nasıl anlarız döken bitkiler öldüren yiyecekler düşüren ilaçlar yok eden hangi bitki olur çıkar bulaşır düşürülür atılır anlaşılır kurtulunur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın