Kemik İltihabına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

0
1011
Okunma

Kemik yapısında oluşan mantar ve bakterilerin sonucunda ortaya çıkan kemik iltihabı ne yazık ki oldukça rahatsız edici bir hastalıktır.

Biz bu yazımızda sizlere kemik iltihabına ne iyi gelir ve kemik iltihabına iyi gelen bitkisel çözüm önerilerini anlatmak istiyoruz.

Kemik İltihabına Ne iyi Gelir? Kemik iltihabına iyi gelen bitkisel çözüm önerileri ve doğal yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

– İki avuç ince kıyılmış taze civanperçemi bir şişenin boğazına kadar doldurulur ve üzerine ağzına kadar saf ispirto eklenerek ağzı sıkıca kapatıldıktan sonra şişe iki hafta boyunca güneş görebileceği veya sıcak bir yerde bekletilir. Gerektiğinde vücudunuza masaj yaparak uygulayın.

– Bir fincan kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı taze aynısefa otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere birer çay fincanı içilir.

– Büyük bir kapta bir avuç kuru üzüm ve iki çorba kaşığı kitre ezilerek karıştırılır. Ezildikten sonra üzerine bir çay bardağı zeytinyağı ilave edilerek tekrar karıştırılır. Karışım bir bez yardımı ile yara üzerine kapatılır. Sekiz saatte bir kez değiştirilir. Bu işlem, iltihap boşalıncaya kadar devam edilir.

– Bir litre suya 100 gram dövülmüş kuru sarımsak, iki yemek kaşığı dövülmüş hardal tohumu, toz karabiber, anason ve bir su bardağı eritilmiş kuyruk yağı konur. Hafif ateşte suyu buharlaşıncaya kadar kaynatılır. Karışım ile sabah ve akşam ağrıyan yerler ovulur.

– Bir fincan kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı taze karabaş otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere birer çay fincanı içilir.

– Bir fincan kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı taze ısırgan otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere birer çay fincanı içilir.

KEMİK İLTİHABI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

kemik-iltihabina-ne-iyi-gelir

Bu yazı kemik iltihabına iyi gelen bitkiler antibiyotikler ilaçlar ne iyi gelir hangi bitki iyi gelir doktora gidilmeli doktor bölüm bakar doğal kesin bitkisel çözüm çare son için hangi doktora gidilmeli antibiyotikler nasıl geçer tedavi edilir kemik iltihabını ne geçirir kemikte iltihaplı romatizma konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın