Kellik için Bitkisel Çözümler Kürler Nedir

0
793
Okunma

Her ne kadar kadınların kel erkekleri çekici bulduğu söylense de biz bu yazımızda kellikten sıkılan ve kelliğe çözüm arayan arkadaşlara kellik için çözüm bulmaya çalışacağız.

Kelliğe Bitkisel Çözüm: Profesör Doktor Ahmet Maranki saç dökülmesi ve kelliği gidermek için aşağıda size tarifini vereceğimiz bitkisel kürü uygulamayı öneriyor. Kesinlikle denenmiş ve başarıya ulaşmış bir yöntem olan bu kürü denemenizde fayda olacağını düşünüyorum.

Malzemeler: 5 Gram sarımsak yağı, 5 Gram ısırgan yağı, 5 Gram çam yağı, 5 Gram biberiye yağı, 5 Gram badem yağı, 5 Gram zeytinyağı

Hazırlanışı: Yağların tamamını bir şişe içinde iyice karıştırın.

Uygulama: Elde ettiğiniz bu karışımı; 1. hafta: her gece, 2. hafta: 2 gecede 1, 3. hafta: 3 gecede 1 olacak şekilde saçlarınızın diplerine sürün ve saç diplerine friksiyon yapın.

Bu uygulamanın arkasından saçınızı zeytinyağlı sabun ile yıkadıktan sonra aşağıdaki şekilde durulayın. Uygulama esnasında kesinlikle şampuan kullanmayın.

Durulama için 2-3 litre suyun içine 1 bardak üzüm sirkesi koyun, bu su ile saçlarınızı durulayın. Su yeterli gelmezse iki veya üç katına çıkarabilirsiniz. Bu uygulamayı 45 gün süreyle yapın.

Uygulamaya başladıktan sonra 20 gün içinde saç dökülmeniz duracak, 45 günde ise yeni saçlarınızın çıkmaya başladığını göreceksiniz.

Bu uygulamaya ek olarak kimyasal ilaç konusunda da bazı önerilerim olacak.

Biotin (B7 vitamini); Dökülmeye çok etkisi olmaz daha çok kalite artışı sağlayarak saçta dolgunluk sağlar.

Minoxidil içeren spreyler; Aslında tansiyon tedavisi için hap olarak üretilmiştir saç dökülmesini durdurma yan etkisinden yararlanılmaktadır. Bayan ve erkek formu vardır. Tedavide başarısı % 80 civarındadır.

Procapil içeren spreyler; Saç dökülmesine özel geliştirilmiş bir maddedir. Bayanlarda % 2, erkeklerde % 3 yoğunlukta olanları kullanılır, daha yüksek oranlarda satıldığı iddia edenler olsa da güven vermemektedir. Procapil içeren spreylerin tedavi başarısı % 85 civarındadır.

Xpecia tablet; Saç dökülmesi ve kalite artışına yönelik bilimsel ve bitkisel içeriklere sahiptir, sprey kullanmak istemeyenlerin tedavisi için planlanmıştır, tek başına kullanıldığında % 78 ihtimalle saç dökülmesini durdurur ve saç tüylerinde kalite artışı sağlar.

KELLİK KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

kellik-icin-cozumler

Bu yazı kelliğe iyi gelen yağlar şifalı bitkiler doğal kesin çözüm çare son ne iyi gelir saç spreyi ilaç nasıl kapatılır önlenir giderilir engellenir geçer kellik için sprey çözümler dua sarımsak şampuanlar şifalı bitkiler krem kelliği bitiren merhem engellemek durdurma kapatan kapatma gizleme yöntemleri kabullenmek önlemenin yolları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın