Keçiboynuzu Çayının Faydaları ve Hazırlanışı

1
438
Okunma

İbrahim Saraçoğlu tarafından tanıtılan ve özellikle erkeklerin yaşadığı bazı sağlık sorunları için iyi gelen keçiboynuzu çayının yapılışını ve faydalarını öğrenmeye ne dersiniz?

Keçiboynuzu Çayı Nasıl Hazırlanır? Keçiboynuzu çayını hazırlamak için farklı tarifler bulabilirsiniz. Ben burada en kolay yolu sizlere anlatacağım.

4-5 tane kurutulmuş keçiboynuzu bir litre kadar kaynamış suyun içine atılarak 45 dakika kadar bekletilir. Dilerseniz keçiboynuzlarını suya attıktan sonra çok kısık ateşte bekletebilirsiniz. Daha sonra süzerek sıcak ya da soğuk olarak içebilirsiniz. Keçiboynuzlarını kullanmadan önce iyice yıkamayı ihmal etmemeye özen gösterin.

Keçiboynuzu Çayının Faydaları: Özellikle erkeklerin çok işine gelen konularda yardımcı olan keçiboynuzu çayı; enfeksiyonlarının tedavisine yardımcı olur, İshali geçirir, Sindirim sistemi sorunlarını hafifletir, Kemikleri güçlendirir, Kilo kaybını destekler, Öksürüğe karşı iyi gelir.

Ben şahsen keçiboynuzu çayını sperm arttırıcı etkisini denemek için kullandım. Bebek arzu eden aileler için gerçekten çok faydalı bir bitki çayı.

Keçiboynuzunun Yan Etkileri: Keçiboynuzunun bilinen ve yaygın bir yan etkisi yoktur. Ancak hamile ve emziren kadınların yiyeceklerle birlikte tükettiği keçiboynuzu dışında ekstra bir (toz şeklinde ya da çay olarak) keçiboynuzu tüketmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

KEÇİBOYNUZU ÇAYI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

keciboynuzu-cayinin-yan-etkileri

Bu yazı keçiboynuzu çayının faydaları faydası yan etkileri yapılışı hazırlanışı zararları keçiboynuzu çayı nasıl içilir demlenir yapılır kullanılır hazırlanır yapımı zayıflatır mı kilo aldırır mı ibrahim saraçoğlu tarifi neye iyi gelir nelere ne kadar tüketilmeli ne işe yarar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın