Kas Yırtılmasına Ne iyi Gelir iyi Gelen Yiyecekler

4
4060
Okunma

Daha önce sizlere kas yırtılması nedir isimli konuda, omuzda ve kolda oluşan kas yırtılması probleminin nedenleri, belirtileri ve tedavi yöntemlerini aktarmıştık.

Bu yazımızda sizlere kas yırtılmasına ne iyi gelir, kas yırtılmasına iyi gelen diğer şeyler ve doğal ve bitkisel tedavi yöntemleri ile çözümler hakkında bilgi vermek istiyorum.

Kas Yırtılmasına Ne iyi Gelir? Dilerseniz ilk önce kas yırtılması problemleri için doğal tedavi yöntemleri olarak ne iyi gelir bunu anlatalım

Un elendikten sonra kalan kabuk kırıntıları havanda iyice dövülüp elde edilen bir su bardağı kadar kepek hamur haline getirecek kadar sirke ile karıştırıldıktan sonra kısık ateşte ısıtılıp sıcak durumda bir bezin üzerine yayılarak söz konusu yırtık bölgenin üzerine sarılır.

Kas Yırtılmasına Bitkisel Çözüm: Kas yırtılması durumunda bitkisel yöntemler kullanarak uygulanan iki çeşit tedavi yöntemi vardır. Bu iki uygulamada oldukça bilindik ve başarılı yöntemlerdir.

– İki yemek kaşığı aynısefa çiçeği bir litre konyağın veya saf alkolün içine katılıp, güneş görebileceği veya sıcak bir yerde 2 hafta boyunca bekletilir. Elde edilen karışım gerektiğinde kompres olarak kullanılır.

– Emici özelliği olan kalın bir bez sıcak süte batırılıp söz konusu yırtık adalenin üzerine konulur ve soğuduktan sonra bu işlem ikinci kez tekrarlanır.

Daha sonra bir su bardağının içine 3 yemek kaşığı granül sabun ve üzerine saf alkol doldurulup granül sabun eriyene kadar karıştırılır.

Elde edilen karışım temiz bir tülbente veya sargı bezine dökülür, bezin üzerinde kalan tortu madde iyice yayıldıktan sonra kas yırtığı oluşan bölgenin üzerine konur bir süre böylece beklenir.

KAS YIRTILMASI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

kas-yirtilmasina-ne-iyi-gelir

Bu yazı kas yırtılmasına iyi gelen vitaminler yiyecekler ilaç ne iyi gelir için ilaç krem merhem bitkisel doğal kesin çözüm son tedavi hangi doktora gidilir hangi bölüm bakar nasıl olur geçer önlenir tedavi edilir ne zaman geçer ne kadar sürer omuzda kolda kas yırtığı egzersizleri kas yırtılmasını nasıl anlarız kas yırtılınca ne olur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kas yırtığına iyi gelen besinler, kas yırtılmasına iyi gelen yağlar, kas yırtılması bitkisel tedavi, lif kopmasına iyi gelen bitkiler nedir, omuzda kas yırtılması bitkisel tedavi

4 YORUMLAR

  1. İyi akşamlar kolumda kismi yırtık var ilaç kullanmaya başlıyacağım bundan sonra ne yapmalıyım süreç hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın