Kas Erimesine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

1
2435
Okunma

Kas erimesi hastalığı oldukça sıkıntılı ve tedavi süreci uzun soluklu bir hastalıktır.

Her rahatsızlıkta olduğu gibi kas erimesi probleminde de bitkisel tedavi yöntemleri ve çözümler uygulamak mümkündür.

Kas Erimesine Bitkisel Çözüm: Şimdi kas erimesi için ilk olarak İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen bitkisel kürü, daha sonra ise Ahmet Maranki tarafından önerilen bitkisel çözümleri anlatalım.

Malzemeler: Mısır püskülü, ısırgan otu, karabaş otu, su.

Hazırlanışı: Bir tutam mısır püskülü ve ısırgan otunu 1 bardak suda 5 dakika kaynatın. Bu karışımı günde 2 defa tüketin. Yatmadan önce 5-6 adet karabaş otunu bir bardak suda kaynatın ve tüketin.

Kas Erimesine Ne iyi Gelir? Şimdi ise Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen kas erimesine karşı iyi gelen doğal tedavi yöntemleri ve alternatif çözümleri anlatalım.

– Soya fasulyesini kaynatarak suyunu için. Aynı zaman da soya fasulyesini kavurarak yemek olarak yiyin.

– Doktor kontrolünde sülük tedavisi uygulayın.

– Yakıcı yağlardan olan kekik yağı, hardal yağı, zencefil yağı, havlıcan yağı, biberiye yağı, gibi yakıcı yağları bir miktar zeytinyağı ile karıştırarak belden, omuriliğin yukarısına doğru, omuz ve dirseklere nokta masajı yapın.

Uyarı: Hardal, havlıcan, zencefil, biberiye ve kekik yağı yakıcı yağlardır. Zeytinyağı, badem ve ceviz yağı gibi yumuşatıcı yağlar ile karıştırılmadan sürüldüğünde cildinizi yakar ve cilde zarar verir. Bu uyarıyı dikkate almanızı öneririm.

KAS ERİMESİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı kas erimesine iyi gelen yağlar bitkiler yiyecekler besinler şifalı bitkiler hareketler doğal kesin bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu ne iyi gelir neler iyi gelir hangi bölüm bakar doktora gidilir için ilaç ne yapmalı nasıl beslenmeli egzersizler dua nasıl anlaşılır başlar teşhis edilir önlenir geçer engellenir durdurulur kas erimesini durdurmak engellemek önlemek için önleyen konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kas erimesine iyi gelen yiyecekler, kas erimesine ne iyi gelir, kas erimesini engelleyen besinler

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın