Kas Erimesine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Kas erimesi hastalığı oldukça sıkıntılı ve tedavi süreci uzun soluklu bir hastalıktır. Her rahatsızlıkta olduğu gibi kas erimesi probleminde de bitkisel tedavi yöntemleri ve çözümler uygulamak mümkündür.

Şimdi kas erimesi için ilk olarak İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen bitkisel kürü, daha sonra ise Ahmet Maranki tarafından önerilen bitkisel çözümleri anlatalım.

Malzemeler: Mısır püskülü, ısırgan otu, karabaş otu, su.

Hazırlanışı: Bir tutam mısır püskülü ve ısırgan otunu 1 bardak suda 5 dakika kaynatın. Bu karışımı günde 2 defa tüketin. Yatmadan önce 5-6 adet karabaş otunu bir bardak suda kaynatın ve tüketin.

Şimdi ise Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen kas erimesine karşı iyi gelen doğal tedavi yöntemleri ve alternatif çözümleri anlatalım.

– Soya fasulyesini kaynatarak suyunu için. Aynı zaman da soya fasulyesini kavurarak yemek olarak yiyin.

– Doktor kontrolünde sülük tedavisi uygulayın.

– Yakıcı yağlardan olan kekik yağı, hardal yağı, zencefil yağı, havlıcan yağı, biberiye yağı, gibi yakıcı yağları bir miktar zeytinyağı ile karıştırarak belden, omuriliğin yukarısına doğru, omuz ve dirseklere nokta masajı yapın.

Uyarı: Hardal, havlıcan, zencefil, biberiye ve kekik yağları yakıcı yağlardır. Zeytinyağı, badem ve ceviz yağı gibi yumuşatıcı yağlar ile karıştırılmadan sürüldüğünde cildinizi yakar ve cilde zarar verir. Bu uyarıyı dikkate almanızı öneririm.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Bu yazı kas erimesine iyi gelen yiyecekler şifalı bitkiler vitaminler kaplıcalar hareketler ilaçlar hangi bölüm bakar ne iyi gelir karşı ilaç doğal kesin bitkisel çözüm nasıl olur engellenir önlenir tedavi tespit edilir başlar durdurulur bulaşır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kas erimesine iyi gelen yiyecekler, kas erimesini engelleyen besinler, kas erimesine ne iyi gelir, kas hastalıgına iyi gelen yiyecekler, kas erimesini önleyen yiyecekler, ahmet maranki kas erimesi kürleri, kas erimesini onleyen yiyecekle

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.