Kaş Dökülmesine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

1
728
Okunma

Biz bayanlar için güzellik bir bütündür. İsteriz ki vücudun hiç bir bölgesinde kusur olmasın. Bu yazımda güzelliğimizin en temel noktalarından birisi olan kaş dökülmesi sorununa karşı çözüm arayacağız.

Acaba kaş dökülmesi için ne iyi gelir veya kaş dökülmesine iyi gelen şeyler nelerdir bunları beraber inceleyelim.

Kaş Dökülmesine Bitkisel Çözüm: Kaş dökülmesi sorunu yaşıyorsanız veya doğuştan seyrek kaşlara sahipseniz sizlere kaç gürleştirmek için için fındık yağı bitkisel kürünü öneriyoruz.

Fındık yağı kullananlar ve özellikle seyrek kaş sorunu olanlar, Suna Dumankaya tarafından tavsiye edilen bu bitkisel kürü tavsiye ediyorlar ve Fındık yağı ile kaş gürleştirme kürü uyguladıktan sonra kaşlarının gürleştiğini ifade ediyorlar.

Sizlerin de kaş gürleştirmek için bir çabanız varsa fındık kürü tarifi uygulayarak dökülen kaşlara kesin çözüm bulabilirsiniz. Şimdi sizlere Suna Dumankaya kaş çıkaran formül nasıl uygulanır ve yapılışı nasıldır paylaşalım.

Suna Dumankaya kaş gürleştirmek isteyenler için seyrek kaşlara fındık yağı sürülmesini veya fındık yağından hoşlanmayanlar için fındığı teflon tavada kavurup, sıcakken kaşlara sürmelerini tavsiye etmektedir.

Bu kaş gürleştirme işleminin gece yatmadan önce ve haftada 4 gün yapılması gerektiğini belirten Suna Dumankaya, belirli bir süre bu küre devam edilmesi halinde netice alınacağını söylüyor.

Kaş Dökülmesine Ne iyi Gelir? Bu çözüm yolunu banyo sırasında deneyebilirsiniz. Banyo sırasında yapacağınız hint yağı ve badem yağı karışımı sayesinde kaşlarınız eskisi gibi düzgün şekle gelecek ve kaş dökülmesi duracaktır.

Malzemeler: Badem Yağı, Hint Yağı. Tamamı 1’er çay kaşığı olacak.

Hazırlanışı ve Uygulaması: Badem yağı ve Hint yağını karıştırarak bir pamuğun üzerine dökün ve banyo sırasında kaşlarınıza yedirerek , kaşların çıkış hizasına göre sürün. Bu karışım sayesinde kaşlarınız eski halini alacak ve dökülme duracaktır. Aynı uygulamayı kirpikleriniz için de kullanabilirsiniz.

Malzemeler: Jojoba yağı, Badem yağı, Buğday yağı, Lanolin. Tamamı 1’er çay kaşığı olacak.

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Yukarıdaki yağların hepsini bir fincan içerisinde karıştırın ve bir pamuk yardımı ile kaşlarınıza sürün. Kaşlarınız da yaklaşık olarak 50-60 dakika kadar kürü bekletin. Bekleme sonrasında kaşlarınızı temizleyebilirsiniz. Haftada 2 kere uygulayacağınız bu kür sayesinde hem kaşlarınızın dökülmesini engellemiş hemde parlaklık kazandırmış olacaksınız.

KAŞ DÖKÜLMESİ KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAkas-dokulmesine-sarimsak

Bu yazı kaş dökülmesine iyi gelen yağlar yiyecekler bitkisel ne iyi gelir krem ilaç çare karşı çözüm çare saraçoğlu sarımsak kürü zeytinyağı vazelin suna dumankaya için kür ne yapılır ne yapılmalı doğal kesin bitkisel çözüm kür nasıl engellenir anlaşılır geçer duru önlenir giderilir kaş dökülmesini engellemek ne engeller ne durdurur önlemek için ne yapmalı durdurmak ne yapılır hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

  1. kaş dökülmesine iyi gelen şeyler bence bitkisel ürünler. kimyasal ürünler kullanmak kaş dökülmesinin en bariz nedeni. özellikle suna dumankaya gibi cilt uzmanlarının bitki kürleri uygulanmalı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın