Kalp Yağlanmasına Ne iyi Gelir iyi Gelen Bitkiler

0
652
Okunma

Kalp hastalıkları arasında özellikle son yıllarda giderek artan bir rahatsızlık olan kalp yağlanması probleminden bahsedeceğim bu yazımda sizlere.

Sizde evde kolayca kalp yağlanmasına karşı bitkisel ve doğal yöntemlerle tedavi uygulayabilirsiniz.

Kalp Yağlanmasına Ne iyi Gelir? Kalp yağlanması için ilk önce sizlere İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen limon suyu kürünü anlatmak istiyorum.

Malzemeler: Size tavsiye edeceğim kürün malzemelerini temin etmek ve kürü hazırlamak çok kolay. İhtiyacınız olan şey sadece limon suyu ve su.

Hazırlanışı: 1 kahve fincanı kadar limon suyu ve 1 kahve fincanı su karıştırılır. Hazırlanan bu karışım aç karnına içilir. Aynı işlem sabah akşam olmak üzere her gün 2 defa tekrarlanır. Uygulamaya en az bir hafta devam edilir.

Yukarıda önermiş olduğum bu kürü yılda bir-iki kez uygulamakla, kalp damarlarının içten yağ bağlamasına, kalp damarlarında plak oluşumuna veya kalbi besleyen damarların daralmasına veya tıkanmasına karşı önleyici ve koruyucu kür uygulanmış olunur. Aynı zamanda bu kür sayesinde kalp dolaşımı da güçlendirilmiş olur.

Bu kürün en güzel yönü ise yağ yakıcı özelliği olması sayesinde zayıflamaya da büyük oranda yardımcı olmasıdır.

Kalp Yağlanması için Bitkisel Çözüm: Kalp yağlanmasına karşı uygulanacak diğer bitkisel tedavi yöntemleri için ise sizlere iki farklı yöntem anlattık.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı kanavcı otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez sabah kahvaltılarından yarım saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce birer çay fincanı içilir.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine ince kıyılmış birer çay kaşığı ıhlamur ve oğul otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez sabah kahvaltılarından yarım saat sonra ve geceleri yatmadan bir saat önce birer su bardağı içilir.

KALP YAĞLANMASI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

kalp-yaglanmasina-ne-iyi-gelir

Bu yazı kalp yağlanmasına iyi gelen bitkiler ne iyi gelir nasıl geçer tedavi edilir önlenir için doğal kesin bitkisel tedavi çözüm şifalı bitkiler kalpte yağlanma kalbin yağlanması öldürür mü giderilir engellenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın