Kalp Büyümesine Ne iyi Gelir Bitkisel Tedavi

5
2296
Okunma

Bu yazımızda sizlere kalp büyümesine karşı bitkisel çözüm önerileri sunmaya çalışacağım.

İlk olarak kalp büyümesi nedir bu konuyu kolay anlamamız için kısaca bundan bahsedelim.

Kalp Büyümesi Nedir? Kalp büyümesi günümüzde, önemli sağlık sorunlarından bir tanesi  haline gelmiştir. Kalp büyümesi dediğimiz olayda, kalbin iç boşluklarının büyümesi anlamına gelmektedir. Buna örnek olarak, çeşitli kalp filmlerinde yada röntgenler vasıtası ile kalbinizin diğer kişilere göre daha büyük olduğunu görebilirsiniz.

Şimdi ise kalp büyümesine karşı bitkisel çözüm ve tedavi yöntemleri hakkında kısa kısa bilgiler vermek istiyorum.

Kalp Büyümesine Domates Kürü: Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu kalp büyümesine karşı taze sıkılmış domates kürünü tavsiye ediyor. Kalp büyümesine karşı bir ay boyunca her gün akşam yatağa gitmeden 1 saat önce bir bardak taze sıkılmış domates suyu içilir. Bir aydan sonra haftada iki veya üç defa uygulamaya devam edilir.

Kalp Büyümesine Çörek otu Kürü: 6 gram çörek otu, havanda dövülerek veya dövülmeden bir yemek kaşığı bal ile karıştırılarak sabahları aç karnına yenir. Bu kür eğer, çocuklarda uygulanacak ise, mutlaka çocuk hekimine danışılmalı ve dozlar çocuğun yaşına ve kilosuna göre ayarlanmalıdır.

Kalp Büyümesine Yardımcı Öneriler:  Ev ilaçları ve bitkisel ilaçlar ile kalp büyümesi tedavi edilemezse bile hastanın durumunu ve şikayetlerini azaltmaya yarayacak bazı öneriler ve yaşam tarzı değişiklikleri sunulabilir:

Bunları sıralamak gerekirse; Sigarayı bırakınız. Fazla kilolardan kurtulun. Diyetlerinizde tuz miktarı düşük olsun. Diyabeti kontrol altına alın. Tansiyonunuzu belli aralıklarla kendiniz ölçün. Daha fazla egzersiz yapın. Hangi egzersizlerin sizin için uygun olduğunu doktorunuzdan öğrenin. Alkol kullanıyorsanız bırakın ya da miktarını azaltın. Her gece sekiz saat uyumaya çalışın.

Bu tavsiyeleri mümkün olduğunca uygulamak kalp büyümesine karşı alınabilecek en iyi önlemlerdir.

KALP BÜYÜMESİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

kalp-buyumesine-bitkisel-cozum

Bu yazı kalp büyümesine iyi gelen bitkiler besinler yiyecekler ne iyi gelir bitkisel tedavi doğal kesin çözüm çare hangi doktor bölüm bakar karşı için kullanılan ilaçlar ne yemeli domates kürü çörek otu faydalı şeyler nasıl önlenir engellenir tedavi olur kalp büyümesini ne durdurur önlemek engelleyen ne önler engellemek konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kalp büyümesine ne iyi gelir, kalp büyümesi bitkisel tedavi, kalp büyümesi olanlar nasıl beslenmeli, kalp büyümesine iyi gelen bitkiler, kalp büyümesi bitkisel tedavisi

5 YORUMLAR

  1. Merhaba ben troid vardı ameliyat oldum ve kalsiyum düşüklüğü oldum .nefes darlığı oldu kardiyolojiya gittim kalp büyüme var dr um anju yaptı 38 büyük. damar larda bir şey yok yaş 49 ilaçların vasoxen ve coraspirin ne yapmam gerekir

  2. Babamin kalbinde pil var..kontrole gittiginde doktor kalbinde büyüme ve buzusme olduğunu söyledi.yapacağı bir seyin olmadığını soyledi..bunun icin ne yapmamiz gerekiyor..teşekkür ederim..

  3. Iyı gunler bende kalp buyumesı var soyumdan sonra ortaya cıktı ve buyumesı devam ediyor kalp kapağında da kacak var bunun için ne yapmam gerekir bilgi verirseniz sevınırım

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın