Isırgan Tohumu Yağının Faydaları Kullanımı Fiyatı

Hemen hemen herkesin mutlaka elini birazcık kaşındıran ya da acıtan bir bitki olan ısırgan kullanılarak elde edilen, ısırgan tohumu yağı hakkında bilgiler vermek istiyorum bu yazımızda.

Isırgan Tohumu Yağı, Isırgan tohumunun preslenmesiyle elde edilir. Potasyum tuzları, organik asitler, histamin ve asetilkolin maddelerini yüksek oranda içerir.

Isırgan tohumu yağının ekolojik şartlarda üretilmiş ve soğuk sıkım olarak elde edilmiş olanlarının kullanımı daha uygun olur. Bu en kaliteli halidir ısırgan tohumu yağının.

Isırgan Tohumu Yağının Faydaları: Şimdi dilerseniz bu benzersiz yağın faydalarını sıralayalım. Saçı kuvvetlendirir. Hücre yenileyicidir. Böbrek kumlarını döker. Saç dökülmesini önler. Burun kanamasını giderir. Egzama şikayetlerini giderir. Savunma sistemini güçlendirir.

Romatizma ve mafsal ağrılarını dindirir. Balgam söktürücüdür. Adet döneminin düzenli olmasını sağlar. Dalak hastalıklarında ve çıban için faydalıdır. Bakteri ve virüs enfeksiyonlarına karşı direnci artırır. Kan temizleyici olarak, miyom küçültücü olarak kullanılır.

Savunma sistemini güçlendirmesi, bakteri ve virüs enfeksiyonlarına karşı direnci artırması, kan temizleyici etkisi ısırgan yağının faydaları olarak belirtilebilir.

Isırgan Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır?
Günde 2 defa bir çay bardağı suya veya şekere 3 damla damlatılarak alınır. Saç diplerine yavaşça masaj yapılarak uygulanır.

Not: Yukarıda Yer Alan Yazılar Bilgilendirme Amaçlıdır. Isırgan Tohumu Yağını Kullanmadan Önce Mutlaka Doktorunuza Danışınız.

Konu ile ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı bize iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

isirgan-tohumu-yagi-kullananlar

Bu yazı ısırgan tohumu yağının saça cilde faydaları ve kullanımı fiyatı sırrı ne işe yarar neye iyi gelir nerede bulunur satılır kullanılır neye yarar nasıl kullanılır yapılır elde edilir çıkarılır kullananlar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.