İdrar Tutamamaya Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

0
1190
Okunma

Bazı sağlık sorunları neticesinde veya yaşlılıktan dolayı ortaya çıkan ve genelde doktora utançtan dolayı gidemediğimiz, hatta kimseciklere anlatamadığımız sağlık sorunlarından birisidir idrar kaçırma veya idrar tutamama rahatsızlığı.

Bu yazımızda tamamen bitkisel ve doğal tedavi yöntemleri kullanarak idrar tutamama ya da idrar kaçırmaya çözüm bulmaya çalışacağız.

İdrar Tutamamaya Ne iyi Gelir? Şimdi sizlere idrar tutamamaya ne iyi gelir bu hastalık bitkilerle nasıl tedavi edilebilir bitkisel çözümü nedir bunlardan bahsedelim.

– 1 su bardağı (200 gram) kaynar suda 1 tutam melisa otu hafif ateşte 3 dakika boyunca demlenir. Arkasından içine karabaş otu eklenir ve 3 dakika daha demlenir. Hazırladığınız karışım akşam yatmadan önce içilir. Bu uygulamaya 21 gün boyunca aralıksız şekilde devam edilir.

– Civanperçemi, ısırgan otu, mayıs papatyası ve kuşburnu eşit şekilde karıştırılır. Bu karışımdan 1 tatlı kaşığı kadar alınarak 1 su bardağı kaynar suya atılır. Ağzı kapatıldıktan sonra 10 dakika süreyle demlenir. Demlenen karışım süzülerek her 2 saatte 1 bardak olacak şekilde sıcak olarak içilmelidir.

– 1 çay bardağı suya 1 kahve kaşığı kişniş katılır ve 10 dakika bekletilerek süzüldükten sonra içilir. Bu uygulamaya 3 gün boyunca devam ederseniz idrar kaçırma ile alakalı sorunlarınız tamamen geçer.

– 10 gram kızılağaç kabuğu 4 bardak suya (su bardağı) katıldıktan sonra 10 dakika süreyle kaynatılır. Süzülen karışım günde 3 kere ikişer çorba kaşığı şeklinde tüketilir. Böylece idrar idrar tutamama rahatsızlığınız yok olacaktır.

Sizde uygulayacağınız bu basit karışımlarla idrar tutamamaya doğal yollarla kesin çözüm sağlayabilirsiniz. Eğer ki bu hastalıktan utanırsanız unutmayın ki bilgileriniz gizli kalmak kaydıyla bize yorum yazarak sorularınızı iletebilirsiniz.

İDRAR TUTAMAMA İLE ALAKALI SORULARINIZI YORUM YAZARAK UZMANLARIMIZA İLETEBİLİRSİNİZ. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAidrar-tutamamaya-hangi-bolum-bakar

Bu yazı idrar tutamamaya ne iyi gelir iyi gelen bitkiler yiyecekler ilaç bitkisel çözüm karşı egzersizler hangi bölüm doktor bakar kadınlarda erkeklerde sebepleri nasıl tedavi edilir ilaçları idrar kaçırmaya doğal kesin çözüm son tedavisi nedir idrar tutamama kaçırma tutamama için külot şifalı bitkiler egzersizler ilaç konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: idrar kaçırmaya hangi bitki iyi gelir, idrar kacirmaya ne iyi gelir, idrar kaçırmaya iyi gelen bitkiler, Idrar kaçırmasına ne iyi gelir, ıdrar kaçırma ya hangı bıtkı ıyı gelır

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın