İdrar Sancısına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

0
458
Okunma

Sizlere bu yazımızda idrar yolu iltihabı veya idrar yolu enfeksiyonları neticesinde oluşan bir rahatsızlık olan idrar sancısı ya da sancılı idrar hissi hakkında çözüm önerileri anlatmaya çalışacağım.

Site içerisinde arama yaparak isterseniz sadece idrar sancısı rahatsızlığının nedenleri ve belirtileri hakkında yazmış olduğumuz konuya ulaşabilirsiniz.

İdrar Yanmasına Ne iyi Gelir? Şimdi idrar sancısına ne iyi gelir veya idrar sancısı için iyi gelen yiyecekleri ve bitkileri sıralayalım.

– Yaban mersini ve çay üzümü bakterilerin mesane duvarına tutunmasını engeller. Ayrıca bu iki besin iyi birer idrar söktürücüdür ve vücutta su tutulmasını engellerler.

– Yaban mersini ve çay üzümü doğal antibiyotik olarak kullanılır. Yaban mersini çayını içine bal ekleyerek günde 2- 3 su bardağı tüketmek ya da çay üzümüyle birlikte çay olarak kullanmak sancılı idrar sorununa iyi gelecektir.

– Huş ağacının yaprakları idrar söktürür, idrar sancısını engeller, böbrek iltihaplanmasını giderir. 2- 3 su bardağı suya atacağınız yarım avuç huş ağacı yaprağı ile hazırlayacağınız çay idrar sancısını önlemede etkili olacaktır.

– 2 tatlı kaşığı hatmi çiçeğini 5 su bardağı suya koyup 1 gün bekletin. Ertesi gün bu sudan için. İdrar sancısı sorununuz azalacaktır.

– Karpuz suyu da idrar sancısını engellemede etkili bir yöntem olabilir. Ayrıca ekinezya ve altın mühür bitkileri de idrar sancısını engelleyen diğer besinlerdir.

– Maydanoz (suyu) idrar sancısı için kullanılan başlıca besinlerden bir tanesidir. İyi bir idrar söktürücüdür. Maydanozun yanında havuç ve salatalık suyu da idrar sancısına iyi gelir.

– Bir tutam pazı haşlanarak yenir ya da haşlama suyunu için. Hem idrar sancısına hem de kabızlığa iyi gelir.

– Lahanayı haşlayıp süzün, bu sudan yemeklerden önce bir bardak için. Bu su idrar söktürüp idrar sancısına iyi gelir.

İDRAR SANCISI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

idrar-sancisina-ne-iyi-gelir

Bu yazı idrar sancısına bitkisel çözüm ne iyi gelir doğal kesin tedavisi iyi gelen bitkiler yiyecekler bitki çayları nasıl olur geçer tedavi edilir sancılı idrara çıkma ve kan gelmesi idrarda yanma hissi sancı için çözüm idrarda yaparken sancı ve kan idrar yanmasını hemen ne keser geçiren nasıl önlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın