Hamile Kalmak İçin Kürler Okunacak Dualar

0
883
Okunma

Şimdi dostlar sizlere 2 adet bitkisel kür tarifi vermek istiyorum. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen bu kürlerin ilki soğan kürü, diğeri ise incir kürü.

Hamile kalmak isteyen arkadaşlarımız bu iki kürü ardı ardına kullanır ise hamile kalma ihtimaliniz çok yüksek seviyelere çıkıyor. Sizde evinizin rahat ortamında basitçe bu yöntemleri deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz.

Malzemeler: 1 adet orta boy yemeklik soğanı (kırmızı, mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) kabuklarını soyup dörde bölün.

Hazırlanışı: Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin.

Not: Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Bu kürü 15 günden fazla uygulamak tavsiye edilmez. Soğan kürü sayesinde vajinal akıntı başta olmak üzere farklı nitelikte kadınsal hastalıkların önüne geçilir ve hamile kalmak için ilk engel aşılmış olur. Şimdi ikinci aşamaya geçelim ve size incir kürünün tarifini verelim.

Malzemeler: 15 adet kuru incir ve yarım litre su.

Hazırlanışı: Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine 15 adet kuru inciri ilave ederek 20 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. 20 dakika dolduktan sonra ılık hale gelmesi için bekleyin ve daha sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden 15 dakika önce aç karnına için.

Not: Kuru incir kürü, iki kez 21 gün uygulanır ve her 21 gün tamamlandığı zaman 7 gün ara verilir. Toplam uygulama süresi 49 gün olmalıdır.

HAMİLE KALMA KONUSUNDA UZMANLARDAN DESTEK ALMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

hamile-kalmak-icin-sogan-kuru
Hamile Kalmak için Soğan Kürü ve İncir Kürü Kullanılmalıdır

Bu yazı hamile kalmak için soğan kürü incir kürü okunacak ne yapılır dualar pozisyon en uygun günler yakı incir uygun günler kür yapılacaklar hamile kalmaya yardımcı bitkiler yiyecekler engel kistler gebe kalmaya çalışanlar uygun pozisyonlar jel besinler vitaminler kürler ilaçlar bitkiler bitki çayları isteyenler istiyorum hamile kalabilmek için ilişki sıklığı neler yapmalı yemeli konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın