Göğüs Ağrısına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

0
1372
Okunma

Özellikle belli bir yaşta veya belirli bir hastalığın tetiklemesi sonucunda göğüs ağrıları yaşamanız mümkündür.

Bu tip göğüs ağrıları yaşamanız durumunda bitkisel tedavi yöntemleri ve çözümler ile yeniden sağlığınıza kavuşmanız mümkün.

Kadınlarda ve erkeklerde rastlanan göğüs ağrıları genelde nefes darlığını beraberinde getirmekle birlikte, başka hastalıklarında habercisi olabilir.

Göğüs Ağrısına Ne iyi Gelir: Bu yazımızda sizlere göğüs ağrısına karşı uygulayabileceğiniz bitkisel önerileri ve doğal çözümleri toparladım. Göğüs ağrısına iyi gelen bitkiler, yiyecekler ve bitki çayları ile ağrılarınızı azaltabilirsiniz.

– Ağrının olduğu dönemlerde ada soğanı çayı hazırlanarak içilebilir. Ayrıca bu bitkinin macunu da yapılıp tüketilebilir.

– Günlük bir avuç ceviz yiyebilir veya yağı ile göğüse masaj yapabilirsiniz. Eğer ceviz yemekten hoşlanmıyor iseniz suda bir gece bekletip suyunu içebilirsiniz.

– 7 gram ısırgan tohumu ile yumurta karıştırılıp her gün tüketilebilir. Bu karışımı ağrı olan bölgeye de sürmeniz mümkün.

– Bal ile karabiber macun kıvamına getirilip göğüs bölgesine sürülebilir. Ayrıca bal ile karabiber sulandırılıp her gün içilebilir.

Lavanta çayı içilebilir veya macun haline getirilip her gün tüketilebilir. Bitki çayı olarak bence en etkili çözüm bu.

Keçiboynuzu pekmezi günlük 2 kaşık olacak şekilde yenilebilir veya su ile karıştırılıp içilebilir. Böylece göğüsler yumuşar.

– Göğüs ağrısının olduğu dönemlerde günlük bir tane muz yenilebilir. Muz göğüs ağrısını geçirmede oldukça etkilidir.

– Bir su bardağının içerisine şeker ve nişasta ilave edilip hafta da iki kere içilirse ağrılar azalır.

İşte bu tavsiye ve bitkisel öneriler sayesinde sizde sorun yaşamakta olduğunuz göğüs ağrılarına kolayca çözüm bulabilirsiniz.

Unutmayın ki göğüs ağrısı asla tek başına oluşan bir durum değildir. Mutlaka bir hastalık neticesinde çıkar ya da başka bir hastalığın tetikleyicisi ve habercisidir.

GÖĞÜS AĞRILARINIZI İHMAL ETMEYİN. YAZIYA YORUM YAPARAK UZMANLARIMIZA SORULARINIZI İLETİN. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

gogus-agrisina-ne-iyi-gelir

Bu yazı göğüs ağrısına iyi gelen kremler merhem ilaçlar yiyecekler besinler bitkiler bitki çayları nelerdir göğüs ağrısına ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm çare ne yapılır neden olur erkeklerde kadınlarda nasıl geçer tedavi edilir hangi doktor bölüm bakar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: göğüs ağrısına ne iyi gelir, gögüs agrisi ne iyi gelir, gögüs ağrısına ne ii gelir, gogus agrisini ne gecirir, gögüs üşümesi ne iyi gelir

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın