Gebe ve Hamile Kalmak İstemeyenlere Çözüm

1
758
Okunma

Yazı başlığında görüldüğü üzere bu yazımızda hamile kalmak veya gebe olmak istemeyen hanımlar için çözüm yolunu aktaracağız.

Fakat bu konuya girmeden önce hamile kalmak ve bebek sahibi olmanın verdiği hazzı yaşayan veya bebek hasreti ile yanıp tutuşan hanımlar için hamile kalmayı ve gebe olmayı kolaylaştıran 2 adet bitkisel kürü tarif etmek istiyorum. Bu iki kür sayesinde daha kolay şekilde hamile kalabilirsiniz.

Biz gebe kalmamak için konu aradık karşımıza bu çıktı diyenler olduğunu duyar gibiyim. Emin olun hamile kalmamak, hamile kalmaktan daha basit olduğu için ilk etapta size gebe kalmayı kolaylaştıran kürleri anlatıyorum.

KURU SOĞAN KÜRÜ: 1 adet (yumurta büyüklüğü kadar) kuru soğan, 2- 3 çay kaşığı sumak. İşte malzemeler bu kadar basit.

Tıpkı, soğan salatası yapar gibi, soğanları ince ince kıyın ve üzerine sumak serpin.

Hazırlamış olduğunuz soğanları yemeklerden 1 saat önce yiyin. Bu şekilde etkisi daha da fazla olacaktır. Günde 2 defa 15 gün süreyle bu kür uygulanacak.  Bu şekilde inanması zor ama hamile kalmak veya gebe olmak için çözüm sağlanmış oluyor.

İNCİR KÜRÜ: 8-9 tane kuru inciri doğrayın ve yarım litre suda 7-8 dakika kaynatın ve günde 2 kez için. Kürün uygulanma süresi 21 gün. Bu sayede gebe kalmak için oldukça ileri seviyede bir adım atmış olacaksınız.

Şimdi gelelim konunun asıl amacı olarak gözüken hamile kalmak istemeyen arkadaşlara kısa tavsiyemize. Eğer gebe olmak istemiyorsanız yapacağınız şey çok basit. Mutlaka ama mutlaka tıbbi destek alarak korunun.

Korunma yönteminiz operasyon, hap, iğne olabilir. Sakın ola ki bitkisel yöntemlerle uğraşmayın. Çünkü hamile kalmayı engelleyen bitki yoktur. Bütün bitkiler faydalı şeyler içindir. Faydasız bir olay için bitkilerde derman aramayın.

HAMİLE KALMAMAK İÇİN MERAK ETTİĞİN KONULARI YAZIYA YORUM YAPARAK UZMANLARA SORABİLİRSİN. SORU SORMAK İÇİN TIKLAhamile-kalmak-istemeyenler

Bu yazı gebe kalmak istemiyorum istemiyorsak istemiyorsan istemeyenler ne yapmalı ne yapmalıyım korunma yöntemleri aşı dua fitil doğum kontrol hapı en etkili yöntem pozisyonları nasıl korunurum hamile kalmayı engelleyen önleyen şeyler zorlaştıran bitkiler ne yapmam lazım hamile kalmamak için içilen ilaçlar vurulan iğne alınacak önlemler doğal yollar bağlatma ne yapmak gerekir haplar dua korunma takvim yöntemleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın