Felce iyi Gelen Bitkiler Meyveler Yiyecekler

0
1126
Okunma

Hayatta en çok korktuğum rahatsızlıklardan birisi olan felç hastalığı için kullanabileceğiniz doğal tedavi yöntemlerini öğrenmeye ne dersiniz? İlk önce felce iyi gelen şeyleri daha sonra ise felç için kullanılan bitkisel kürü anlatalım.

Felç Hastalığına Ne iyi Gelir? Felçli kişilere uygulanan bazı ilaç tedavisi yöntemlerinin yanında bitkisel kürler ve doğal çözüm yolları ile de felç tedavisi mümkündür. İşte sizlere felç için bitkisel tedavi amacıyla kullanılan bitkisel çözümler ve yöntemler.

– Çörek otu, papatya, zeytinyağıyla kaynatılır. Soğuyunca felçli bölgeye sürülür.
– Ardıç yağı ile felçli bölgeler ovulur.

– Felci önlemek için 1 çay kaşığı zencefil tozunu 1 bardak kaynar suya atıp 10 dk bekletin ve günde 3 bardak için
– 1 bardak kaynar suya 4 gram ökse otunu atın 10 dakika bekletip günde 3 bardak içiniz.

– Mersin yaprağı kaynatılır elde edilen su ile felçli uzuvlar ovulur.
– 1 gram Baldıran otu tohumu toz haline getirilir. 10 gram un 10 gram pudra şekeri ile karıştırılır. Öğle yemeklerinde 1 çay kaşığı karışım su ile birlikte içilir.

– Biberiye yağından 3 damla 1 kesme şekerle yenilir. 1 bardak kaynar suya 10 gram biberiye konur 10 dakika bekletilir günde 2-3 bardak içilir.

Felç için Bitkisel Çözüm: Şimdi de felç hastalığı için uygulanan bitkisel kürü anlatalım.

Malzemeler: 1 litre doğal saf zeytinyağı, Yarım kilo turşu tuzu.

Hazırlanışı: 1 litre saf zeytinyağı ile yarım kilo turşu tuzu bir kabın içerisinde karıştırılır. Kolaylık olması açısından 2 buçuk litrelik bir içecek şişesinde malzemeleri karıştırabilir ve muhafaza edebilirsiniz.

Karışımı güneş alan bir ortama koyun. Karışımı gün içinde çalkalayın. Bu işlem tuzun iyice yağın içerisinde erimesinde yardımcı olacaktır. Hava sıcaklıkları 25-30 derece civarındayken 10 gün boyunca karışımın güneşte kalması yeterli olacaktır.

Zeytinyağı turşu tuzu karışımı hazır hale geldikten sonra felçli bölgeye yine güneşin bol bulunduğu bir ortamda tıpkı güneş yağı gibi sürülerek uygulanır. Yarım saat boyunca güneşte kaldıktan sonra ılık su ile yine masaj yaparak bölgeyi yıkayın. Bu uygulamayı haftada 3 defa uygulamanız yeterli olacaktır.

FELÇ HASTALIĞI HAKKINDA DOKTORLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMALISINIZ. SORU SORMAK İÇİN TIKLAfelce-iyi-gelen-besinler

Bu yazı felce iyi gelen bitkiler dua şifalı taşlar ilaçlar yiyecekler hareketler dualar bitkisel yağlar doğal kesin bitkisel çözüm çare evde son tedavisi sebep olan ilaçlar bağlı konuşma bozukluğu felç için zeytinyağı tuz en iyi doktor fizik tedavi hareketleri krem en iyi kaplıcalar botoks nasıl iyileşir iner anlaşılır önlenir geçirilir geçer engellenir başlar eden bitkiler çeşitleri nedir hastalığı tedavi merkezleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın