Et Benine Ne iyi Gelir Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm

0
735
Okunma

Vücudumuzun her noktasının kusursuz olmasını istemek ve bunun için uğraşmak bizim en doğal hakkımız ve isteğimiz.

Lakin vücudumuzda cilt üzerinde oluşan bazı yaralar ve oluşumlar bu güzelliği kusurlu hale getiriyor ve bu konuda çözüm bulmaya zorunlu bırakıyor. Bu bahsedilen kusurlar arasında et beni veya et benleri başı çekiyor.

Bu yazımızda sizlere et benine iyi gelen bitkileri ve et benlerine bitkisel çözümleri anlatacağım.

Et Benine Ne iyi Gelir? Et benine iyi gelen ve et benini yok eden farklı bitkisel çözümleri sizlere sırasıyla anlatmak istiyorum. Bu doğal tedavi yöntemlerinin hepsi et benlerini yok etmek ve geçirmek için oldukça faydalı yöntemlerdir. Şimdi bakalım et benine iyi gelen bitkiler ve yağlar nelermiş.

Kekik Yağı: Kekik bitkisi çok güçlü anti-bakteriyel bileşenler içerir. Bu bitkinin yağı, seyreltilmiş biçimde aktarlarda satılmaktadır. Kekik yağı et benlerini hızlı bir şekilde (2-4 hafta içinde) yok edebiliyor.

Gerekli Malzemeler: 2 veya 3 damla kekik yağı, 4-6 damla hindistan cevizi yağı.

Yapılışı: Kekik yağı ile taşıyıcı bir yağ olan hindistan cevizi yağını bir kasede karıştırın. Bu karışımı günde en az 3 kez et beninizin üzerine sürünüz.

Çay Ağacı Yağı: Et benlerinden kurtulmanın en kolay yolu bu yöntemdir. Antik Çin tıbbında da çok yaygın olarak kullanılmaktadır, Et benleri, vücudunuzda nemin tutulduğunu göstermektedir.

Gerekli Malzemeler: 3 damla çay ağacı yağı, Pamuk, Pamuğu ıslatacak kadar su.

Yapılışı: Et beninizi ve etrafını temizleyin. Pamuğu su ile ıslatın. Fazla sıkmamak koşulu ile pamuktaki fazla suyu akıtın. Hazırladığınız pamuğum üzerine birkaç damla çay ağacı yağı dökün. Bu pamukla et beninizi ve etrafını nazikçe silin. Bunu günde 3 kez yapın.

Ananas Suyu: Et benlerinden kurtulmanın en lezzetli yolu bu yöntemdir. Ananas suyu lezzetli olduğu gibi, sürüldüğünde et benlerini, lekeleri ve diğer çıkıntıları kurutur.

Gerekli Malzemeler: Birkaç ananas parçası, Pamuk

Yapılışı: Ananas parçalarının suyunu çıkarın. Pamuk yardımı ile et beni olan noktalara sürün. Bu işlemi birkaç hafta boyunca günde iki kez uygulayın.

Sarımsak: Anti-bakteriyel özelliği ile et benlerinden kurtulmak için mükemmel bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi için taze sarımsak dişleri gerekmektedir.

Gerekli Malzemeler: 3-4 tane sarımsak dişi, Sargı bezi

Yapılışı: Sarımsak dişlerini ezin. Ezdiğiniz sarımsak dişlerini akşam uyumadan önce et beninizin üzerine koyun. Sargı beziyle et beninizin üstünü sararak sarımsakların orada durmasını sağlayın ve uyuyun. Sabah sargı bezini çıkarın ve sarımsakları atın. Yüzünüzü bol su ile yıkayın. Bu işlemi birkaç gün uygulayın.

Et Benine Okunacak Dua: Yüzde ve elde bulunan temalar (siğil, et beni vs.) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet okunursa Allah şifa verir. Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

ET BENLERİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. TIKLA YORUM YAP

et-benine-ip-baglamak

Bu yazı et benine iyi gelen bitkiler ne iyi gelir ip bağlamak limon için ilaç ne yapılmalı okunacak dua nasıl geçer tedavi edilir alınır doğal kesin bitkisel çözüm hangi bölüm bakar hangi doktora gidilir et benlerine sirke incir sütü çare ilaç verrutol çörek otu yağı yok eden elma sirkesi evde et benini aldırmak kanatmak bağlamak kurutan ilaç kesmek kurutmak konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın