Elma Sirkesi ile Zayıflama Yöntemi

0
623
Okunma

Zayıflamak veya fit bir vücuda sahip olabilmek herkesin ortak amacı. Fakat oldukça meşakkatli ve sabır gerektiren bir diyet dönemi geçirmeden ne yazık ki istediği vücuda kavuşamıyor insan.

Bu yazımızda sizlere elma sirkesi ile zayıflama hakkında bahsetmek istiyorum. Zor değil sadece biraz elma sirkesi tüketerek zayıflamak mümkün.

Elma sirkesiyle zayıflama esas olarak yemeklerden önce içilen bir miktar sirkenin tokluk hissini uzatması ve bu sayede kalori alımının düşürülmesi anlamına geliyor. Yani özellikle diyet yaparken oldukça zorlu olan yeme alışkanlıklarının değiştirilebilmesi aşamasında yardımcı doğal bir ürün.

Kullanımı: Elma sirkesini kullanım şekline gelince. Yemeklerden önce 1-2 çay kaşığı elma sirkesi içiyorsunuz. Hepsi bu. Eğer sirke asidine karşı hassasiyetiniz varsa ya da tadını 1-2 çay kaşığı da olsa içemeyecek kadar sevmiyorsanız çeşitli markaların sirke tabletlerinden kullanabilirsiniz.

Zayıflamaya ek olarak elma sirkesi uygularken gün içerisinde yeteri kadar su içmek, hem vücuttan toksin ve ödem atıcı etki yapacak hem de bağışıklık sistemini güçlendirecektir.

Zayıflama hızını artırmak için haftada 3-4 kez ve günde de sabah öğle akşam olmak üzere her birinde 15 dakikalık zayıflama hareketleri yapmanız faydalı olacaktır.

Not: Elma sirkesi kullanırken dikkat edilmesi gereken ve yan etki olarak gösterilen bir kaç nokta var. Asitli bir ürün olduğu için kısa zamanda çok kullanımı ya da çok uzun dönemlerde kullanımı mide ve yemek borusu çeperinde hasara yol açabilir. Bunun için tavsiye edilen kullanım şekli 1-2 çay kaşığı elma sirkesinin yarım su bardağı suya karıştırılarak içilmesi. Kendinizi alıştırmak için ilk bir kaç gün 1 çay kaşığı kullanıp daha sonra dozu arttırmak size kalmış. Sirkenin tadı hoşunuza gitmiyorsa balla tatlandırabilirsiniz.

ELMA SİRKESİ İLE ZAYIFLAMA KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

elma-sirkesi-ile-zayiflama
Elma Sirkesi ile Zayıflama

Bu yazı elma sirkesi ile zayıflama kilo vermek ilgili hadis formülü kürü nasıl kullanılır zayıflatır tüketilir zayıflatıyor kullananlar kullanıcı yorumları zayıflayanlar neye iyi gelir ne işe yarar neye yarar ne kadar ne zaman içilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: somehowuu7

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın