El Titremesine Son Çare Faydalı Bitkiler Nedir

Dilerseniz el titremesine çözüm bulmadan önce, bu sorun neden olur veya neler el titremesini tetikler kısaca bunu öğrenelim.

– El titremesinin nedenleri hastalıklar ve merkezi sinir sistemini etkileyen ilaçlar nedeniyle görülebilmektedir. El titremesine neden olan hastalıklar arasında parkinson hastalığı ilk sırada yer almaktadır.

– El titremesinin sebepleri arasında alkol tüketimi, karaciğer yetmezliği ve ağır metal zehirlenmeleri de bulunmaktadır.

– Depresyon ilaçları el titremesine neden olabilmektedir.

– Aşırı kafein, alkol tüketimi ve ruh hali el titremesine neden olabilir.

El Titremesine Bitkisel Çözüm: Biliyorsunuz ki her derde soruna bitkisel ve doğal tedavi yolları ile çözüm bulmak artık çok kolay. Sizlere önereceğimiz tavsiyeler ile el titremesine çok kısa sürede kesin çözüm bulacaksınız.

– Bir su bardağı kaynar suya 2-10 gram ada çayı koyduktan sonra 10 dakika demlenmesini bekleyin. Günde 2-3 bardak içebilirsiniz.

– Sarımsak, sedef otu ve incirle beraber yenir. Yalnız sedef otu zehirli olduğu için sedef otunu 1 gramdan fazla tüketmeyin.

– Bir su bardağı kaynar suya küçük bir Zencefil kökü koyduktan sonra 5 dakika kaynatın. günde 2-3 bardak içebilirsiniz.

– Bir çorba kaşığı limon suyuna 2 damla tarçın yağı damlatıp için.

– Çam fıstığı bal veya üzüm ile yenilmeli.

El Titremesine Karşı Öneriler: Bitkisel çözüm yolları yanında ufak tefek tavsiyeler ile el titremesini sorunu yok etmek veya önceden önlemini almak artık çok basit.

– Aşırı stres altındaysanız bu durumdan kurtulmak el titremesinin geçmesine yardımcı olacaktır.

– Titreme görülen elde ağır bir bileklik veya saat kullanılması kontrolü ele almanıza yardımcı olacaktır.

– Yeterli miktarda uygun ve dinlenme el titremesini ortadan kaldırabilir.

– Kahve, çay ve asitli içeceklerden uzak durulması el titremesini hafifletecektir

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

el-titremesi-nasil-gecer
El Titremesi Nasıl Geçer

Bu yazı el titremesine iyi gelen ilaçlar yiyecekler bitkiler egzersizler sebep  olan hastalıklar ne denir dua hacamat çare son kesin doğal çözüm bitkisel tedavisi ne iyi gelir nasıl geçer tedavi edilir giderilir anlaşılır düzelir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: el titremesine ne iyi gelir, el titremesine iyi gelen ilaç, el titremesine bitkisel çözüm, el titremesine kesin çözüm, el titremesine iyi gelen yiyecekler, el titremesini önleyen ilaç, el titremelerine bitkisel tedavi, el titremesi için hangi ilaç kullanılır

3 Comments on El Titremesine Son Çare Faydalı Bitkiler Nedir

  1. uzun yillar alkol kullandim.1 ay once biraktim.ellerim titremya basladi,dr propranolol 10 mg verdi. bu ilac iyi gelirmi el titremesine

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.