El Kırışıklıklarına Doğal Bitkisel Çözüm

0
876
Okunma

Soğuk kış aylarında başta olmak üzere rüzgara maruz kalan güçsüz cilt tiplerinde ilk olarak eller ve elin üst bölgesi kırışır veya çatlayarak kırışıklıklar oluşur.

Kadınların güzellik ve cilt bakımı konusunda ne kadar hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. Sizce hanımlar bu üzücü soruna bir çözüm bulamaz mı? Elbette ki bulurlar. Hemde çok basit şekilde eldeki kırışıklıkları yok edebilirsiniz.

El kırışıklarına Doğal Tedavi ve Bitkisel Çözüm
Malzemelerin gliserin ve gül suyu hariç hepsi bir marketten ucuza elde edilebilecek ürünler olup sizlerin de zaten mutfakta sıklıkla bulundurduğunuz ve kullandığınız kış meyveleri ile sebzelerinden müteşekkildir.

Malzemeler: 50 miligram Havuç suyu, 50 miligram Salatalık suyu, 50 miligram Limon suyu, 50 miligram Portakal suyu, 50 miligram Gül suyu, 10 miligram Gliserin.

Kırışıklık Giderici El Kreminin Hazırlanışı: Yukarıda malzemeleri mümkünse evde kuru meyve sıkacağı ile kendimiz yapalım ve gayet taze olsun. Daha sonra hazırlamış olduğumuz meyve ve sebze sularının tamamını karıştırdıktan sonra bu karışımdan her gün elinizin dış bölgesine kırışıklıkların yoğunlaştığı bölgelere süreceğiz.

Bu karışımı buzdolabında, ağzı kapalı cam bir şişede bir hafta saklayabilir ve bu süre zarfında dilediğimiz kadar kullanabiliriz. Hem kırışıklıkları azaltıcı hem de cildi besleyici özellikleri olan doğal cilt kremi tarifini de böylece almış oldunuz.

EL KIRIŞIKLIKLARI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

el-kirismasi-nasil-gecer

Bu yazı el kırışıklıklarına doğal bitkisel çözüm nasıl giderilir geçer için krem el kırışıklığı için krem maske el kırışıklığına en iyi krem faydalı bitkiler el kırışması el derisi elde kırışıklık el üstü kırışıklıkları el kırışıklığına faydalı bitkiler genç yaşta tedavisi elde kırışıklık konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın