El Kırışıklıklarına Doğal Bitkisel Çözüm

Soğuk kış aylarında başta olmak üzere rüzgara maruz kalan güçsüz cilt tiplerinde ilk olarak eller ve elin üst bölgesi kırışır veya çatlayarak kırışıklıklar oluşur.

Kadınların güzellik ve cilt bakımı konusunda ne kadar hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. Sizce hanımlar bu üzücü soruna bir çözüm bulamaz mı? Elbette ki bulurlar. Hemde çok basit şekilde eldeki kırışıklıkları yok edebilirsiniz.

El kırışıklarına Doğal Tedavi ve Bitkisel Çözüm
Malzemelerin gliserin ve gül suyu hariç hepsi bir marketten ucuza elde edilebilecek ürünler olup sizlerin de zaten mutfakta sıklıkla bulundurduğunuz ve kullandığınız kış meyveleri ile sebzelerinden müteşekkildir.

Malzemeler: 50 miligram Havuç suyu, 50 miligram Salatalık suyu, 50 miligram Limon suyu, 50 miligram Portakal suyu, 50 miligram Gül suyu, 10 miligram Gliserin.

Kırışıklık Giderici El Kreminin Hazırlanışı: Yukarıda malzemeleri mümkünse evde kuru meyve sıkacağı ile kendimiz yapalım ve gayet taze olsun. Daha sonra hazırlamış olduğumuz meyve ve sebze sularının tamamını karıştırdıktan sonra bu karışımdan her gün elinizin dış bölgesine kırışıklıkların yoğunlaştığı bölgelere süreceğiz.

Bu karışımı buzdolabında, ağzı kapalı cam bir şişede bir hafta saklayabilir ve bu süre zarfında dilediğimiz kadar kullanabiliriz. Hem kırışıklıkları azaltıcı hem de cildi besleyici özellikleri olan doğal cilt kremi tarifini de böylece almış oldunuz.

Hastalığınızla ilgili soru sormak için yorum yazarak sorularınızı iletin…
UZMANLARIMIZ CEVAP VERSİN!
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

el-kirismasi-nasil-gecer

Bu yazı el kırışması nasıl geçer el kırışıklığına bitkisel çözüm için krem el kırışıklıklarına doğal çözüm suna dumankaya eldeki kırışıklıklar nasıl giderilir kesin çözüm çare ilaç merhem losyon maske kremler nedir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

İlk yorumu siz yapın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.