Dalak Büyümesine Bitkisel Tedavi Çözüm Nedir

1
932
Okunma

Sanal alemin bir eczane veya hastahane haline gelmesinden sonra sanal alemde ne yazık ki sağlık anlamında bir çöplüğe dönüştü. Öyle ki her kafadan bir ses çıkar ve aslında zararlı olan kür ve karışımlar yararlı olarak tanıtılmaya başlandı.

Lütfen belirli hocaların veya doktorların tavsiyeleri dışında önerilere kulak asmayın. Biz bu yazımızda sizlere dalak büyümesine karşı alternatif tedavi yolları ile nasıl çözüm bulabileceğinizi aktarmaya çalıştık. Bakalım dalak büyümesi problemi için iyi gelen doğal tedavi yöntemleri nelermiş.

Dalak Büyümesine Ne iyi Gelir? Hepsi kısa ve basit olmasına karşın dalak büyümesine karşı oldukça etkili ve pratik yöntemler.

– Lahana yapraklarını güzelce sıkın. Bu şekilde elde edeceğiniz suyu bir bardağa boşaltın ve üzüm hoşafı ile karıştırın. Bu karışımı sabah ve akşam olmak üzere 2 su bardağı için.

– 1 su bardağı suyun içine 1 tatlı kaşığı toz zencefili ekleyin ve kaynatın. Kaynattıktan sonra 5 dakika kadar bekleyin. Bu karışımı günde 2-3 bardak içebilirsiniz.

– 1 bardak kaynar su içerisine 4 gram kuru gül eklenir. 10 dakika bekletildikten sonra bal ile tatlandırılarak günde 2-3 bardak soğuk olarak tok karnına içilir.

– 25 gram kuşkonmaz kökü ve sapını 1 su bardağı suyun içine ekleyin ve kaynatın. 3-4 dakika kaynattıktan sonra içebilirsiniz. Dilerseniz şeker ya da bal ile karışımı tatlandırabilirsiniz.

Bu bitkisel kürler içerisinde benim size şiddetli şekilde önereceğim son kür. Şahsen bizzat tarafımca denenmiş ve başarılı olduğu gözlemlenmiştir.

Dilerseniz daha önce paylaştığımız konular içerisinde yer alan dalak nedir ve dalak hastalıklarına bitkisel çözümler nelerdir başlıklı konuları okuyarak, dalak hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

DALAK BÜYÜMESİ KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAdalak-buyumesine-bitkisel-cozum

Bu yazı dalak büyümesine iyi gelen besinler bitkiler meyveler sebzeler sebep olan hastalıklar ne iyi gelir şifalı bitkiler hangi doktor bölüm bakar hangi bitki iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm kesin çare tedavisi için bitkisel çözümler hangi doktora bölüme gidilir ne yapılır ilaç kür nasıl tedavi edilir olur durdurulur hissedilir belli olur dalak büyümesini engelleyen bitkiler nasıl engellenir anlarız önlemek için engellemek önleme hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın