Cinsel İsteksizliğe Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

1
832
Okunma

Hem kadınlar hem erkeklerde görülen bir durum olan cinsel isteksizlik ve cinsel problemler için doğal önerilerimizi sizlerle paylaşacağız.

İlk önce cinsel isteksizlik için iyi gelen bitkisel bir çay, daha sonra ise cinsel isteksizliğe karşı iyi gelen yiyecekleri ve bitkileri sizlere paylaşacağım.

Ada Çayı Nasıl Demlenir ve İçilir?
Ada çayının demlenişi ve tüketimi bildiğimiz diğer bitkisel çaylardan daha farklı değildir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var. O da ada çayını iki dakikadan fazla kaynatması durumunda cinsel istek arttırıcı etkisi önemli ölçüde zarar görmektedir.

Cinsel İsteksizlik Tedavisi için Bitkisel Ada Çayı Kürü Nasıl Yapılır
Malzemeler: Bir tutam civanperçemi. Yarım tatlı kaşığından biraz fazla anason. Tatlandırıcı ya da esmer şeker

Ada Çayının Hazırlanışı: Küçük bir tutam civanperçemi ve yarım tatlı kaşığından biraz daha fazla anasonu bir bardak kaynar suyun içerisine tülbent ya da süzgeç kullanarak atın. 3-4 dakika demlenmesini bekleyin. Gece yatmadan önce 2 fincan için. Civanperçemi biraz acı olduğu için çok kaynatmayın. Bu çay, menopoz şikayetleri ve cinsel organ kuruluğu olan kadınlar için de yararlıdır. Bu çayları içerken esmer şeker veya benzeri hafif bir tatlandırıcı kullanabilirsiniz.

Cinsel İsteksizliğe iyi Gelen Yiyecekler ve Besinler: Beslenmenin cinsel isteksizlik konusunda etkisini bilmeyen yoktur. Sizlere önereceğimiz yiyecekler ve bitkiler ile isteksizlik sorununa çözüm bulacağınızı düşünüyorum.

– Salatalık isteği arttıran ve vücut için de oldukça faydalı sebzelerden biridir.

– Kayısı ister taze meyve olarak tüketilsin, isterse kuru kayısı şeklinde tüketilsin isteği arttırır. Mevsiminde iseniz taze kayısı yiyebilirsiniz, fakat mevsim dışında kuru kayısı birçok yerden temin edilerek tüketilebilir. Kivi cinsel isteği arttıran, arzu uyandıran meyveler arasındadır.

– Birçok kadın çikolatayı çok sever. Sürekli ve fazla miktarda çikolata yemekten şikayet eden birçok kadın vardır. Aslında çikolata cinsel dürtüyü arttırır ve arzu duyulmasını sağlar. Kışın bol miktarda tüketilen pekmez de isteği arttıran yiyecekler arasındadır.

– Isırgan otu ile de ilişki isteği arttırılabilir. Isırgan otu çayı hem birçok hastalığa karşı koruma sağlar hemde cinsel hayatınıza olumlu etkide bulunarak isteksizliği azaltır.

– Üzüm kadınların ilişkiye girme isteklerini arttıran meyvelerden biridir. Elma hemen hemen herkesin evinde bulunur.

– Tarçın cinsel isteği arttırıcı bitkiler arasındadır. Örneğin tarçınlı elma çayı içebilir ve beraber olma isteğinizi daha kolay yükseltirsiniz. Karanfil de birçok evde bulunan ve istek arttırıcı bitkilerdendir. Çayların içine ilave edilerek de kullanılabilir.

CİNSEL İSTEKSİZLİK KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLAcinsel-isteksizlige-karsi-ilac

Bu yazı erkekte kadında cinsel isteksizliğe iyi gelen şifalı bitkiler yiyecekler ilaçlar besinler ne iyi gelir karşı dua doğal kesin bitkisel çözüm çare tedavisi hangi doktor bölüm branş bakar cinsel isteksizlik için ne yapmalı macun cinsel isteksizliği gideren gidermenin yolları giderici nasıl düzelir çözülür giderilir aşılır anlaşılır önlenir tedavi edilir için hangi doktora gitmeli okunacak dua ne yapılmalı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: kadında isteksizliği giderici, kalbe iyi gelen çinsel ilaclar

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın