Cilt Kanserine iyi Gelen Bitkiler Bitkisel Çözüm

0
871
Okunma

Çağımızın ne yazık ki en zorlu hastalıklarından birisi cilt kanseridir. Oldukça yaygın şekilde görülen bir kanser tipi olan cilt kanserine karşı ilaç tedavisinin yanında bitkisel ve doğal çözüm yollarını denemenin oldukça faydalı olduğu görülmüştür.

Biz bu yazımızda sizlere cilt kanseri için iyi gelen bitkiler, besinler ve gıdalar hakkında bilgi vermek istiyorum. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan cilt kanserinin doğal tedavisini anlatalım.

Cilt Kanserine Ne iyi Gelir? Peki cilt kanserine karşı ne gibi bitkisel ve doğal çözümler uygularsınız? İşte size hepsi birbirinden faydalı 4 uygulama.

– Kavak ağacının kabukları dövülür. Elde edilen öz su, tedavi süresince masajla iyice yedirilerek cilde sürülür.

– Karabaş otu suda yirmi dakika kaynatılır. Süzüldükten sonra elde edilen posa bal ile yoğrularak merhem kıvamına getirilir. Hazırlanan bu merhem günaşırı cilt üzerine sürülür.

– Nar kabuğu, ısırgan otuyla birlikte kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvı şurup kıvamına gelinceye kadar bal ile karıştırılır. Hazırlanan bu şuruptan günde iki fincan içilir.

– Kurutulmuş söğüt yapraklarından elde edilen kül, ısırgan otu yağıyla karıştırılarak pomat kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Hazırlanan bu pomat, tedavi süresince cilt üzerine sürülür.

Ayrıca kaplıcaların cilt kanserine karşı faydası ortaya konmuş yararları vardır. Benim size önerim Kırşehir ilinde bulunan Karakurt ve Terme kaplıcalarını kullanmanızdır.

Bunlara ek olarak en çok dikkat etmeniz gereken bir diğer husus alkol ve sigaradan kesin şekilde uzak durmanızdır.

Dilerseniz cilt kanserinin nedenleri ve belirtileri hakkında yazdığımız cilt kanseri nedir başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

Ayrıca diğer kanser tipleri hakkında yazılan; karaciğer kanserinin nedenleri, lenf kanseri nedir, ağız kanseri belirtileri, mesane kanseri nedir, meme kanseri tedavisi, bağırsak kanserine ne iyi gelir, mide kanserine çözüm, gırtlak kanseri tedavisi, pankreas kanserine ne iyi gelir, akciğer kanserine çözüm başlıklı kanser ile alakalı konuları okuyabilirsiniz.

CİLT KANSERİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

cilt-kanserine-ne-iyi-gelir

Bu yazı cilt kanserine iyi gelen bitkiler yiyecekler gıdalar kaplıcalar meyveler gıdalar bitkisel tedavi çözüm ne iyi gelir doğal kesin çözüm çare hangi doktor bölüm bakar faydalı besinler neden olan şeyler etkenler cilt kanseri nasıl anlaşılır çare bulundu başlar olur iyileşir öldürür önlenir olunur tedavi teşhis edilir nedir ne demek için güneş kremi yapılan testler dua şifalı bitkiler hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın