Böbrek Taşına iyi Gelen Bitkiler Tedavi Çözüm

1
732
Okunma

Bu hastalık genel olarak ilerleyen yaşlarda bir çok insanda kronik veya genetik bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Her hastalıkla olduğu gibi bu tür hastalıklarda canınızı hiçbir zaman sıkmayınız, ve pozitif bakınız.

Profesör Doktor Ahmet Maranki böbrek taşı düşürmek ve böbrek taşını eritmek için şifalı bitkilerle tedaviyi önerdi. Ayrıca böbrek taşına iyi gelen diğer şeyler nelerdir hepsini sırayla anlatmak istiyorum.

Böbrek Taşını Düşürmek için Bitkisel Çözüm: Bu yöntemlerin tamamı denenmiş ve başarıya ulaşmıştır.

Kereviz, bin bir derde derman olan kerevizin suyunu kaynatarak süzgeçten geçiriniz, ve sabah, öğlen ve akşam olmak üzere yemeklerden önce üç bardak için.

Bir başka diğer yöntem ise koyun süt, keten tohumu gül veya menekşeyle karıştırıp, sıvı şekilde tüketilir.

Karanfil külü de böbrek düşürmesinde çok etkili bir yöntemdir. Karpuz çekirdeği külü, karanfil külü ve nohut külü, kereviz suyu ve turp suyunu sıcak suyla karıştırarak, hepsinden güzel bir karışım elde edersiniz. Böylece böbrek taşı düşüren bitkilerin bir çayını elde etmiş olursunuz. Bunu sıcak suyla bol, bol içebilirsiniz.

Böbrek taşları, böbrek ağlarını da kimi zaman tetikler. Bunun içinde böbrek sancısına en iyi gelen bitkisel yağlardan elma yağını öneririz.’ diyor Ahmet Maranki.

Böbrek Taşına Ne iyi Gelir? Tabi birde diğer uzman doktorların böbrek taşı hakkında tavsiyeleri var. Onlar ise sırasıyla

Böbrekler günde 1,5- 2 litre idrar üretir. Sıcak günlerde sıvı tüketimi artırılmalıdır. Günlük 2 litrenin üstünde su içilmelidir. Bira içmek taş düşürmeye yardımcı olmaz.

Önemli olan sıvı tüketimini artırmaktır. Bol hareket yapak gerekir. Tuz ve kalsiyum alımı azaltılmalıdır.

– Maydanoz çayı ve kekik çayı içilmelidir.
– Karpuz, şeftali, elma, armut, üzüm, domates, şalgam suyu, maden suyu, marul ve lahana iyi gelir.
– Karpuz- kavun sürekli tüketilmelidir.
– Çam fıstığı ve badem yararlıdır.

Elma Sirkesi: Elma sirkesi böbrek taşlarını eritmeye yardımcı olur. Aynı zamanda böbrek taşı sorunlarına yakalanma riskini azaltır.

İki çorba kaşığı elma sirkesini bir bardak suyla karıştırın ve bir çay kaşığı hakiki bal ekleyin. Günde 1-2 kere için. 5 gün devam edin ve ara verin.

Nar: Hem tohumlar hem de nar suyu böbrek taşlarının tedavisinde yardımcı olabilir. Bir bütün nar yemek veya günlük taze sıkılmış bir bardak nar suyu içmek yardımcı olabilir. Şeker hastaları nar suyuna dikkat etmelidir.

Isırgan Yaprağı: Isırgan yaprağı idrarı teşvik ederek mesaneye yardımcı olur. Bunun yanında ısırgan otu idrarda olabilecek taş, kristal ve bakterilerin oluşmasını azaltır.

BÖBREK TAŞI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

bobrek-tasina-ne-iyi-gelir

Bu yazı böbrek taşına iyi gelen bitkiler su meyve balık ilaç gıdalar şifalı sular yaprak çay bira hangi bitki iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm çare son tedavisi hangi doktora gidilir bölüm bakar ne sebep olur ne düşürür son seti nasıl kırılır alınır tedavi edilir düşer düşürülür eritilir için balık taşı bira ne yapılır ağrı kesici avokado yaprağı nasıl kullanılır böbrek taşını düşüren eriten ilaçlar ne düşürür kıran bitki konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın