Bağırsak Kanserine Ne iyi Gelir Faydalı Yiyecekler

0
766
Okunma

Ünlü herbalistler her türlü sağlık sorunu için mutlaka bir bitkisel tedavi yönteminin olduğunu belirtiyor. Hiç bir hastalık yok ki şifası bir besin veya bitki olmasın.

Öyle ki kanser türleri içinde tedavisi en zor olanlardan birisi olan bağırsak kanseri bile uygun bir tedavi ile kısa bir sürede çözüme kavuşabilir. Şimdi bağırsak kanseri için iyi gelen alternatif tedavi yöntemlerini anlatalım.

Bağırsak Kanserine Ne iyi Gelir? Biz bu yazımızda sizlere İbrahim Saraçoğlu bağırsak kanserini önleyici bitkisel formülü açıklamak istiyoruz. Kullanmamız gereken tek malzeme sadece patates.

3 adet orta boy patatesi soğuk ve klorsuz suda kaynatmaya başlayın. Patatesler çatlayıncaya kadar kaynatmaya devam edin. Haşlama işlemi bittikten sonra patateslerin soğumasını bekleyin. Soğuma işleminden sonra patatesleri kaynattığınız ve içerisinde soğuması için beklettiğiniz suyu için.

Patateslerin haşlandığı suyu tülbent yardımıyla süzün. Haşladığınız patatesin kendisi ve kabukları yenilmeyecek. Bir aylık bir süre içinde haşlanmış patates suyunu haftada 3 kez bu şekilde hazırlayın.

Hazırlanan haşlanmış patatesin suyunu, 1. gün 1 su bardağı, 2. gün 2 su bardağı, 3. gün 1 su bardağı şeklinde için.

Öğle yemeklerinden 1 saat önce aç karnına içerek bu kürü 1 ay kullanarak bitirin. Sonraki aylarda bu 3 günlük kür, ayda 1 defa uygulanır. Her defasında taze olarak bu kürü hazırlamak zorundasınız.

Sarımsak: Allium sativum isimli bir madde içeren sarımsak genellikle yemeklerde kullanılmaktadır. Bu bitki kanser tedavisi için uzun yıllardır kullanılmaktadır. Bilim adamları sarımsağın karakteristik özelliklerinin ve etkin madde olan organosulfur bileşiklerinin kanserli hücrelerin oluşumunu engellediğini söylemektedir.

Yeşil Çay: Camellia sinensis denilen bir madde içerir. Camellia sinensis yeşil çayın kurutulmuş yapraklarında bulunur. Çay şeklinde demlenip içilen yeşil çay yaprakları kanseri önlemede ve kanserle mücadelede oldukça etkilidir.

BAĞIRSAK KANSERİ HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLAbagirsak-kanserine-bitkisel-cozum

Bu yazı bağırsak kanserine iyi gelen meyveler şeyler gıdalar şifalı bitkiler yiyecekler besinler doğal kesin çözüm çare nedir hangi doktor bölüm bakar ne iyi gelir faydalı yiyecekler bitkisel çözüm için şifalı bitkiler bitkisel kür hangi doktora gidilir bitkisel alternatif tedavi patates kürü olmamak için ne yapmalıyız bağırsak kanseri nasıl olur oluşur tedavi teşhis edilir yenilir önlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: bağırsak kanserine ne iyi gelir

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın