Bağırsak Kanamasına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

1
1553
Okunma

Bu yazımızda size bağırsak kanaması sorunu için uygulanacak bitkisel ve doğal çözümleri anlatmak istiyorum.

Şimdi ilk önce bağırsak kanamasının nedenlerini, belirtilerini ve tedavi yöntemleri hakkında kısa kısa bilgiler vereceğim. Daha sonra ise bağırsak kanamasına ne iyi gelir anlatmak istiyorum.

Bağırsak Kanamasının Nedenleri: Hemoroid, Anal fistül, İltihabik durumlar, Kolorektal polip, Kolorektal kanser, Divertiküler hastalık, Yapısal damar bozuklukları bağırsak kanamasına sebep olmaktadır.

Bağırsak Kanamasının Belirtileri: Meydana gelen belirtiler kanamanın şiddeti ve yerine göre farklılık gösterebilir. Rektum ya da kalın bağırsağın alt bölümlerinden gelen kanama, dışkıyla karışık ya da ayrı bir şekilde taze kan şeklinde olur. Üst sindirim sisteminden gelen kanamalarda ise, siyah, kokulu, cıvık bir dışkıyla beraber olur.

Gizli kanama olması durumunda, dışkıda renk değişikliği olmayabilir. Ani başlayan kanamalarda halsizlik, ishal, kramp tarzı karın ağrısı, nefeste güçlük çekme görülebilir.

Bağırsak Kanaması Tedavisi: Endoskopik yöntem kanamayı gösterdiği gibi, tedaviye olanak sağlayan bir yoldur. Kanamalarda bölgeye kimyasal maddeler enjekte edilerek, ısı tedavisi uygulanarak, kanayan bölgenin koterizasyonu ile kanamalar durdurulabilir.

Bağırsak Kanamasına Ne iyi Gelir? Bağırsak kanaması için bazı bitkisel çözümleri anlatmak istiyorum sizlere.

– Havuç suyu mide ve bağırsak kanamalarında oldukça fayda sağlamaktadır.

– Bir su bardağı kaynar suyun içine bir çay kaşığı altın başak otu katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklenerek bir bardak içilir.

– Bir çay fincan soğuk suyun içine silme 1 çay kaşığı eğir kökü katılır. Bu kök suyun içinde 12 saat bekletilir. İçileceği zaman sadece ılık hale gelene kadar ısıtılır. Süzülüp sabahları aç karnına içilir.

– Bir çay fincan soğuk suyun içine silme 1 çay kaşığı ökse otu katılır. Bu ot suyun içinde 12 saat bekletilir. İçileceği zaman sadece ılık hal alana kadar ısıtılır. Süzülüp sabahları aç karnına içilir.

– Palamut kozalağı ve mazı  birlikte kaynatılır. Süzüldükten sonra bal ile tatlandırılır. Hazırlanan şuruptan tedavi süresince yemek arası hastaya bir fincan içilir.

– Nar kabuğu kaynatılıp süzüldükten sonra bal ile karıştırılarak tatlandırılır. Hazırlanan şerbetten tedavi süresince yemek arası bir fincan içilir.

BAĞIRSAK KANAMASI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. TIKLA YORUM YAPbagirsak-kanamasina-ne-iyi-gelir

Bu yazı bağırsak kanamasının sebepleri belirtileri tedavisi nedeni nedir nedenleri nasıl olur durdurulur anlaşılır geçer belli olur tedavi edilir doğal kesin bitkisel çözüm bağırsak kanamasına ne iyi gelir iyi gelen bitkiler bağırsak kanamalarına iyi gelen besinler yiyecekler ilaç okunacak dua nelerdir bağırsak kanamasını ne durdurur durdurmak konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın