Ayakkabı Vurmasına Ne iyi Gelir Kesin Çözüm

1
1127
Okunma

Hayatı boyunca herkesin eminim ki en az bir kere ayakkabısı vurmuştur. Şahsen benim şu an bile ayakkabım vurduğu için parmaklarım sızlıyor. Bu sebepten hem kendim araştırdım hem de sizlere anlatmak istedim. Bakalım ayakkabı vurması için ne iyi gelir ve ayakkabı vurmasını ne engeller.

Ayakkabı Vurmasına Ne iyi Gelir? Artık acılara dayanamadım ve ayakkabı vurmasına ne iyi gelir araştırmaya başladım. Okumakla yetinmedim bunu sizlerle paylaşmak istedim. Eminim şaşıracağınız ve işinize yarayacak pratik bilgiler çıktı ortaya.

Aloe Vera: Aloe veranın iyileştirici gücünü hemen her sağlık sorununda görüyoruz. Aloe vera bitkisinin yaprağını kestikten sonra açığa çıkan jeli ayakkabının vurduğu yere uygulayabilirsiniz. Aloe vera anti enflamatuvar etki gösterir, kızarıklık ve şişkinliğe iyi gelir, yaranın hızlıca iyileşmesini sağlar ve cildi nemlendirir.

Deodorant: Yeni aldığınız bir ayakkabıyı giymeden önce ayağınıza deodorant sıkarsanız ayakkabı ayağınızın etrafında rahatça hareket eder ve su toplamasını önler.

Yumurta: Yumurtanın ayakkabı vurmasına iyi geldiği söylenmektedir. İnce bir tabaka halinde sürerek deneyebilirsiniz.

Diş Macunu: Özellikle tarçın gibi ekstra tat içermeyen diş macunlarını deneyebilirsiniz. Sivilceler için uygulanan diş macunu ayakkabının vurduğu yere de iyi gelebilir.

Elma Sirkesi: Bir diğer mucize elma sirkesinin de ayakkabı vurmasına iyi geldiği söylenmektedir. Su toplayan yeri elma sirkesine batırarak veya sirkeyi pamuk yardımıyla sürerek yaranın hızlıca iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle su kabarcığı patladıktan sonra uygulandığında enfeksiyonu önler. Biraz acıtacağı için kabarcığın etrafına yavaşça uygulayabilirsiniz.

Siyah Çay: Soğutulmuş siyah çay poşetlerini bölgeye uyguladığınızda şişkinliğini alır. Aynı şekilde yeşil çay da tercih edebilirsiniz.

Çay Ağacı Ürünleri: Çay ağacı bitkisinden elde edilen ürünlerin anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu bilinmektedir. Bu sayede pek çok kişide işe yarayabilir. Ancak ufak bir bölgede denemekte fayda var. zira bazı kişilerde tahrişe neden olabilir.

Pişik Kremi: Çinko oksit içeren pişik kremlerinin enfeksiyona iyi geldiği ve yara olan yumuşak dokuyu kurutarak çabuk iyileşmesini sağladığı bilgisi yaygındır. Yara olan bölgeye az miktarda uygulayarak deneyebilirsiniz.

AYAKKABI VURMASI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

ayakkabi-vurmasina-ne-iyi-gelir

Bu yazı ayakkabı vurmasına kesin çözüm pratik bilgiler ne iyi gelir bant karşı neler yapılır hangi krem iyi gelir ne sürülür nasıl geçer önlenir engellenir tedavi edilir için silikon ne yapmalı ayakkabı vurmasının çözümü zararları tedavisi ne geçirir önlemek için ne yapılmalı engelleyen aparatlar ne engeller engelleme nasıl engelleriz konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: ayakkabı vurmasına çözüm pratik bilgiler

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın