At Kılı Fırçası Nasıl Kullanılır Ne işe Yarar

0
1152
Okunma

Selülit oluşumunun en önemli sebeplerinden biri kan dolaşımının yeterli seviyede olmaması.

Maalesef gün içerisinde yeterli hareket etmememiz kan dolaşımının yavaşlamasına sebep olur. Özellikle “masa başı” diye tabir ettiğimiz işi yapıyorsanız, bu ürün sizin için idealdir. Selülitlerinize elveda derken kan dolaşımınız hızlanacak ve madde alışverişi artacak, bu sayede selülitlerinizin azalmasına ve oluşmamasına yardımcı olacaksınız!

AT KILI FIRÇASI ile hem selülit sorunundan kurtulabilir hemde yeniden oluşumunu engelleyebilirsiniz. LPG gibi sistemlere tonlarca para ödemenize gerek yok!

Kendinize günde sadece 5-10 dakika ayırarak kan dolaşımınızı harekete geçirecek ve selülitleirnizin azalmasına yardımcı olacaksınız.

At Kılı Fırçası Kullanımı: Selülit yağınızı ve at kılı fırçanızı nasıl kullanabilirsiniz?• Duş yaptıktan sonra henüz vücudunuz ıslakken yeterli miktarda “selülout yağınızı” vücudunuza sürüp 5-10 dakika süresince at kılı fırçası ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Vücudunuz kuru iken yeterli miktarda selülout yağınızı sürüp at kılı fırçası ile 5-10 dakika masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Eğer fazla vaktiniz yok ise sadece selülout yağınızı selülitli bölgelerinize sürüp 1 kaç dakika masaj yaparak, durulamadan vücudunuzda bırakabilirsiniz.

At kılı fırçası kullandıktan sonra ne gibi etkiler ile karşılaşırım?
Öncelikle sizin için özel hazırlanmış olan ve selülitlerinizin azalmasına ve oluşumunu engellemenize yardımcı olacak “SELÜLOUT” yağınızı sürdükten sonra fırçaladığınız bacak,bel,basen,karın,kol bölgelerinizde 15-25 dakika süresinde kaşıntı hissedebilirsiniz. Korkmayın, bu kan dolaşımınızın harekete geçtiğini gösterir. Hatta vücudunuzda ısı bile hissetmeye başalayabilirsiniz. Bunlar iyiye işaret!

Önerilerimiz:  Sabah ve akşam olmak üzere iki kere bel,bacak,basen,karın ve kol bölgenize vücudunuzu tahriş etmeyecek sertlikte dairesel hareketler ile uygulayabilirsiniz. Yüz ve boyun çevrenizde kullanmanızı önermiyoruz. Selülout yağı haricen kullanılır.

At kılı fırçası size sihirli bir değnek ile dokunup, bir anda selülitleri yok etmez. Önce kan dolaşımınızı kontrol altına alır ve selülout yağının içerisinde ki doğa mucizesi bitkiler ile selülitleriniz azalmasına yardımcı olur. Ancak şunu unutmamak lazım; Bu ürünleri kullanırken sağlıklı beslenmeniz ve spor yapmanız selülitlerinizin azalmasına yardımcı olacaktır!

Bu uygulamayı yaşamınız boyunca tekrar edebilirsiniz. Yağın içerisindeki maddeleri iyice okuyun eğer içerisindeki bitkilere alerjiniz var ise kullanmayınız.

İçindeki Bitkiler ve Faydaları: Avakado yağı, biberiye yağı, bergamot yağı, greyfurt yağı, kekik yağı, limon yağı, lavanta yağı, menekşe yağı, portakal yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, e vitaminleri.

AT KILI FIRÇASI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLA

at-kili-fircasinin-ozellikleri

Bu yazı at kılı fırçası gratis blog ekşi al ne kadar fiyatı n11 varis kullanımı ne işe yarar nerede satılır nereden alabilirim bulunur nasıl kullanılır eda taşpınar at kılı fırçasının yararları özellikleri konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın