Apandisite Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

0
424
Okunma

İlk önce şunu özellikle belirtelim ve ondan sonra yazımıza geçelim. Apandisit ağrıları başladığında ya da apandisit şüpheniz olduğunda hiç bir ilaç veya bitkisel çözüm önerisi, apandisit şişmesini ve sonuçta patlamasını engellemez dersek yalan söylemiş olmayız.

Bu yazıda sizlere vereceğimiz öneriler ve bitkisel çözümler, apandisit ağrılarının ve sancılarının azalması konusunda sizlere yardım edecektir. Apandisit patlamasını engellemeye neredeyse imkan yoktur. Eğer ki apandisitin şişmesini ve patlamasını tetikleyen nedenler ortadan kaldırılsa bile, apandisitin patlaması için bir yola girilmiştir, artık bundan dönüş yoktur.

Farklı bir yazımızda apandisit ağrılarının nedenleri, belirtileri, tedavisi ve ameliyatı hakkında daha geniş bilgiler vereceğiz. Şimdi apandisite ne iyi gelir anlatmaya başlayalım.

Apandisite Ne iyi Gelir? Hastanın durumunun çok acil olduğu anlarda hasta sıvı gıdalar ve su içmekten mümkün olduğunca uzak durmalıdır. Bu esnada hastanın apandisit bölgesine buz kompresi yapın.

Ani hareketler, apandisit bölgesine sert müdahalelerden kaçının ve kendinize rahat edeceğiniz bir pozisyon bularak en yakın sağlık kurumuna başvurun.

Apandisite Bitkisel Çözüm: Apandisite iyi gelen bitkilerle yapabileceğiniz dört farklı kür önerimiz var sizlere.

– Derin bir tencerenin içerisine bir litre su ilavesi yapın ve kaynamaya bırakın. Kaynamış suyun içerisine de 250 gram dut kurusu ile dut yaprağını ekleyip yaklaşık 10 dakika kadar kaynatın. Hazır hale gelmiş olan bu çaydan günde 3 öğün birer su bardağı şeklinde için.

– Orta büyüklükte bir cezvenin içerisine bir fincan süt ekleyin ve ocağın altını açın. Ardından sütün içerisine 1 çay kaşığı kimyon ilave edip pişmeye bırakın. Süt birkaç taşım kaynadıktan sonra bir bardağın içerisine alın ve soğuduktan sonra için.

– 2 yemek kaşığı kadar akdiken kabuğunu bir litre suyun içerisine ilave edin ve birkaç taşım kaynatın. Su kaynadıktan sonra elde edilen çayı bir süzgeç ile süzün ve üç öğün olacak şekilde için.

– Bir litre suyu derin bir pişirme kabına alın ve içerisine iki tutam böğürtlen yaprağı ilave edip kaynamaya bırakın. Su kaynadıktan sonra soğutun ve üç öğün birer su bardağı için.

APANDİSİT HAKKINDA UZMANLARIMIZA SORU SORMAK İSTERSENİZ YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. TIKLA YORUM YAP

apandisite-ne-iyi-gelir

Bu yazı apandisit için bitkisel tedavi çözüm apandisite ne iyi gelir iyi gelen bitkiler nasıl geçer nasıl tedavi tespit teşhis edilir ne sebep olur neden olan yiyecekler ağrısına ne yapılır ağrısı için tomogrofi dua antibiyotik ne yapmak gerekir ilaç ne yapmalı ağrıları nasıl olur başlar kaç gün sürer hangi doktor bölüm bakar gidilir apandisiti patlayanlar ne tetikler tetikleyen yiyecekler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın