Amfizeme Ne iyi Gelir Kesin Çözüm Nedir

0
821
Okunma

Bu yazımızda sizlere amfizem hastalığına ne iyi gelir ve amfizem için iyi gelen bitkiler ile diğer şeyleri tanıtmak istiyorum. Dilerseniz ilk önce amfizemin kısa bir tanımını verelim.

Amfizem, akciğerdeki hava keselerinin kademeli olarak yok olması ve nefes darlığı şikayetleri ile kendini gösteren bir solunum sistemi hastalığıdır. Farklı bir yazımızda daha uzun şekilde amfizem hastalığı hakkında bilgiler vereceğiz. Şimdi isterseniz amfizeme ne iyi gelir ve bitkisel yollarla nasıl tedavi edilir bunu anlatalım.

Amfizeme iyi Gelen Bitkiler: Amfizem tedavisinde kullanılan bütün bitkileri sizler için derledik.

Lobelya: Yaygın olarak amfizem ve bronşiti de içeren göğüs şikayetleri için kullanılır ve astım nöbetlerinin süresinin kısaltılmasına yardımcı olur.

Kekik: Nefes darlığının üstesinden gelinmesi için kekik çayı önerilir.

Sığır Kuyruğu: Göğüs ağrıları için bir başka geleneksel tedavidir. Çayı yapılır, kurumuş yapraklardan iki çay kaşığı kaynatılarak, bir bardak sütle karıştırılıp elde edilen karışım içilir.

Ekinezya: Güçlü bir bağışıklık sistemi uyarıcısı ve genel olarak, soğuk algınlığı ve enfeksiyonların atlatılması için vücudu güçlendirir.

Ciğer Otu: Hodan ailesinin bir ferdi olan bu bitki, akciğerler için tedavi edici özellikler taşır. Demleme şeklinde alınmalıdır.

Ada Çayı: En yararlı bitkiler arasında yer alır ve hangi hastalık için alınırsa alınsın faydası olduğu söylenir. Antiviraldir ve bakterileri de yok eder.

Sarımsak: Çok güçlü bir antiviral olan sarımsak, enfeksiyonlar ve akciğer konjesyonundan kaçınanlara için gerçek bir yardımcıdır.

Amfizeme Ne iyi Gelir? Amfizem tedavisi için bitkisel yağları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

– Isparta gülü, bronşlar ile ilgili şikayetler için önerilir, aynı zamanda zindelik verir.

– Çay ağacı yağı, bitkisel tıpta bilinen en güçlü anti-viral, antibakteriyel ve anti-fungal ajanlardan biridir. Bu nedenle de göğüs enfeksiyonlarına karşı önleyici tedbir olarak çok faydalıdır.

Amfizeme Bitkisel Çözüm: Eşit miktarda havuç, yaban havucu, su teresi ve patates suyu ya da eşit miktarda portakal suyu ve limon suyu, güçlü bir kuşburnu çayı ile yarı yarıya seyreltilerek içilmelidir.

AMFİZEM VE DİĞER AKCİĞER HASTALIKLARI HAKKINDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. TIKLA YORUM YAP

amfizeme-ne-iyi-gelir

Bu yazı amfizeme iyi gelen bitkiler yiyecekler akciğer hastalığına ne iyi gelir için şifalı bitkiler bitkisel tedavi doğal kesin çözüm hangi doktor bölüm bakar nasıl bir hastalıktır gelişir teşhis geçer anlaşılır tedavi edilir solunum egzersizleri hastaları kaç yıl yaşar fizik muayene amfizemi belirtileri hastalığı ne demek tedavisi var mı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın