Akciğer Kanserine iyi Gelen Şeyler Bitkisel Çözüm

0
1632
Okunma

Ne yazık ki çağımızda ortaya çıkan ve hızla yayılan hastalıkların başında kanser gelir. Kanserin en sık rastlanan türü ise akciğer kanseridir.

Genel olarak sigara ve alkol kökenli akciğer kanserinin nedenleri ve tedavisi hakkında ilerleyen zamanda daha geniş kapsamlı bir yazı yazacağız.

Biz bu yazımızda kısaca bilgiler vererek akciğer kanserine karşı doğal çözümleri ve alternatif tıp yollarını anlatmaya çalışacağız.

Akciğer Kanserine Ne iyi Gelir? Bu zorlu ve sıkıntılı hastalık için genelde akciğer kanserine iyi gelen bitki, bal, sebze ve meyveler, bitki çayları, bitkisel ilaçlar, taşlar ve mantar en sık yapılan aramalar olmakla birlikte, biz de bu konulara değinmeye çalışacağız.

Akciğer Kanserine iyi Gelen Bitkiler: Akciğer kanseri denen illetten kurtulmak için lütfen ilk önce sigara içiyorsanız sigarayı bırakın ve ardından size önereceğimiz şifalı bitkileri elinizden geldiğince bol bol tüketmeye çalışın. Bu sayede kısa zamanda akciğer kanserine bitkisel yollarla çözüm sağladığınızı göreceksiniz.

– Siyah çekirdekli üzüm 1 yemek kaşığı olacak şekilde her sabah akşam yenilecek.

– Taze üzüm mikserde çekilecek, kuru üzüm ise çekirdekleri ezilerek yenilecek. Böylece kansere fayda sağlanacak.

– Isırgan tohumu kanser hastaları için mucize bir bitkidir. Isırgan tohumunu tüketebilirsiniz.

– Taze ısırgan yenebilir fakat çok temiz bir ortamda yetişmiş olmalıdır.

– Isırgan özelliğinden dolayı havadaki mikrobu, egzoz dumanını ve gazları çeken bir bitkidir. Daha etkili fayda sağlamak için ancak dağlardan toplanan taze ısırgan faydalı olabilir. Şehirde yetişen ısırgan fayda yerine zarar verir. Bu nedenle ısırgan tohumu yenmesi daha çok tavsiye edilir.

Akciğer Kanserine iyi Gelen Yiyecekler: Bu bölümü karışık şekilde iyi gelen ve iyi gelmeyen ya da faydalı ve zararlı yiyecekler olarak bir bölüm halinde sıralamak istiyorum.

– Yüksek oranda yağ ihtiva eden besinlerin ve hatta sebzelerin kuyruk yağında pişirilmesi kanser riskini arttırır.

– Salam, sosis ve pastırma yiyenlerde ve alkol tüketenlerde akciğer kanserine yakalanma oranının daha fazla olduğunu unutmayın.

– Böğürtlen, çilek, kiraz ve üzüm, sigara dumanı ile oluşan olumsuz etkiyi yok eder.

Zerdeçal tüketimi, kanser hücrelerini azaltır. Bu sebepten mümkün olduğunca zerdeçal tüketmeye hatta zerdeçal çayı içmeye özen gösterin.

– Lif içeren gıdaları bol şekilde tüketmek kanser hücrelerinin vücudunuzda oluşma ihtimalini azaltır.

– Brokoli ve turp tüketen kişilerde akciğer kanseri hücrelerinin azaldığını unutmayın.

– Bol miktarda B17 vitamini içeren yiyecekler tüketmeye çalışın. Böğürtlen, yaban mersini, kiraz, kızılcık, üzüm, dut, çilek, ayva, ahududu, Elma çekirdeği, kayısı çekirdeği, keten tohumu, darı, şeftali çekirdeği, armut çekirdeği, erik çekirdeği, kabak çekirdeği, siyah fasulye, börülce, bezelye, nohut, bezelye, acı badem, kaju, okaliptüs yaprağı, ıspanak, tere, pancar B17 içeren yiyeceklerdir.

Kanser hastalığının her çeşidinin B17 vitamini eksikliğinde daha kolay şekilde ortaya çıktığını unutmayın ve mümkün olduğu kadar B17 vitamini içeren bitkileri ve yiyecekleri tüketmeye çalışın. B17 vitamini açısından en zengin olan şeyler nedir derseniz size tek tavsiyemiz var o da kayısı çekirdeğidir.

AKCİĞER KANSERİ HAKKINDA SORULARINIZI, YAZIYA YORUM YAPARAK UZMANLARIMIZA İLETEBİLİRSİNİZ. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

akciger-kanserine-ne-iyi-gelir

Bu yazı akciğer kanserine iyi gelen bitkiler otlar yiyecekler bal kürler sebze ve meyveler bitki çayları bitkisel ilaçlar taşlar mantar karşı yatkınlık sigara engeli dua zararlı yiyecekler yakalanma olasılığı için alternatif tıp kür ne yapılmalı bitkisel formül en iyi doktor hangi bölüm bakar doktora gidilir yapılan testler neden olan maddeler etkenler faktörler nasıl yenilir geçer belli olur bulaşır öldürür anlaşılır önlenir beslenmeli için okunacak dua keçiboynuzu kürü ibrahim saraçoğlı hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: akciğer kanserine iyi gelen bitkiler

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın