Adet Söktürücü Bitkisel Çaylar Bitkiler Nedir

1
761
Okunma

Belli bir yaştaki her kadının her ay yaşadığı bir dönem olan adet döneminde ne yazık ki bazı kadınlar ağrılı bir süreç yaşar ve bazen bu ağrılar dayanılmaz bir hal alır.

Şimdi bu yazımızda sizlere adet ağrılarının azalması için adet söktürücü özelliği olan ve adet söktüren bitkisel çaylar ile şifalı bitkileri tanıtmak istiyorum.

Adet Söktürmeye Bitkisel Çözüm: Ahmet Maranki adet söktürücü bitkisel çaylar olarak maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve ada çayını öneriyor.

Bu bitkisel çayları sürekli şekilde kullanan kadınlar asla adet sorunu yaşamazlar. Özellikle adet döneminden 2-3 gün önce içmeye başlarsanız çok rahat bir adet haftası geçireceksiniz.

Bu bitkilerden hangisi istenirse o bitki, çay şeklinde demlenip içilir. Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde tok karnına 3-4 bardak içilmelidir. Bunu ek olarak taze üvez meyveleri tüketmek de adet söktürmeye faydalı olacaktır.

Adet Söktüren Şifalı Bitkiler: Adet söktürücü bitkisel ilaç arayanlar için dereotu tohumu da kullanılabilir. Adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.

Profesör Doktor Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdeçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin veya zerdeçalın toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.

Adet sökücü olarak kereviz tüketmenizde fayda var. Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla adet söktürücü bitki çayı yapıp içmeyi deneyebilirsiniz.

ADET SÖKTÜRME KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. SORU SORMAK İÇİN TIKLAadet-sokturucu-bitkiler

Bu yazı adet söktürücü ilaçlar kür bitki soğan nedir doğal iğne evde kekik adet söktüren bitkiler besinler ilaçlar hareketler yöntemler yiyecekler adet söktürmek için  maydanoz ne yapılır zencefil aspirin soğan kürü sıcak su torbası rezene ne yapılmalı adet söktürmeye yarayan bitkiler ne yara  yardımcı evde adet nasıl söktürülür bitki çayı bitkisel çaylar söktürücü konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Gelen aramalar: adet söktürücü dua

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın